ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Döner Merdiven - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 894 94 89
SektörYapı ve İnşaat
Maildonermerdiven @ hotmail.com
Görüntülenme209 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Döner Merdiven
Eklenme Tarihi19-04-2023

Firma Adresi : Osmangazi mahallesi gül sokak no:85

Ahşap döner merdivenler hem görsel olarak estetik bir görünüm sağlayan hem de kullanımı pratik olan merdivenlerdir. Genellikle evlerde veya ofislerde tercih edilirler. Ahşap döner merdivenlerin avantajları arasında şunlar sayılabilir:

Ahşap döner merdivenler ev veya ofis gibi mekanlara şık bir görünüm katmaktadır. Ahşap malzeme doğal bir görünüme sahip olduğu için ahşap döner merdivenler, diğer malzemelerden yapılan merdivenlere göre daha estetik görünmektedir.

Ahşap döner merdivenler montajı kolay olan bir yapıya sahiptir. Uzman bir ekip tarafından kısa sürede monte edilebilirler.

Kaliteli bir ahşap döner merdiven uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ahşap malzemenin dayanıklılığı, ahşap döner merdivenleri diğer malzemelerden yapılan merdivenlere göre daha dayanıklı hale getirir.

Ahşap döner merdivenler kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Ahşap malzemenin doğal yapısı sayesinde, temizlemek kolay ve pratiktir.

Ancak ahşap döner merdivenlerin bazı dezavantajları da vardır. Bunlar arasında ahşap malzemenin diğer malzemelere göre daha pahalı olması, özel bakım gerektirmesi ve nem ve suya karşı hassas olması sayılabilir.

Telefon numarası: 0(850) 894 94 89

Firma adresi ve konumu: Osmangazi mahallesi gül sokak no:85

İstanbul Döner Merdiven Sultanbeyli̇ / İstanbul

İstanbul Döner Merdiven firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.celikcatimodelleri.com/doner-merdiven.php kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Döner Merdiven Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Döner Merdiven için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İstanbul Döner Merdiven Firması 19-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 209 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08508949489

Güvenlik Kodu: