ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Kurye 7/24 Hizmet - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 748 61 61
Adres kazım orbay sokak orta mahalle 11b şanlı ap soğanlık kartal istanbul
SektörKargo & Taşımacılık
Maililetisim @ motokurye.org.tr
Görüntülenme27 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Kurye 7/24 Hizmet
Eklenme Tarihi21-05-2023
Puan Ver
Konumu

İstanbul kurye hizmetleri ile İstanbul, Türkiye de daha az zamana duyarlı kurye gönderiler mi istiyorsunuz? İstanbul kurye servisleri 7/24  İstanbul ve Türkiye'nin her yerin de zamana daha az duyarlı ve maliyetin önemli olduğu gönderiler için ideal olan çok çeşitli kurye teslimat hizmetleri sunmaktadır. 

İstanbul Kurye Servisleri

İstanbul kurye servisleri ve gönderileri, tam takip, belirli taşıma süreleri ve teslimat onayı ile kapıdan kapıya gönderilir. İstanbul kurye paketinizin boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun İstanbul kurye servisleri, güvenilir ve uygun maliyetli bir teslimat sağlamak için size özel bir çözüm sunacaktır.

İstanbul kurye hzmetlerimiz şunları içerir:

 • Stok Yönetimi İstanbul kurye stok, depolama, ikmal, döngü sayımı ve düzenli stok envanter denetimlerinin alınması ve kontrolü.
 • Sipariş İşleme ve İstanbul kurye sipariş dosyalarının alınması, sevk irsaliyelerinin ve faturaların yazdırılması, sevkıyata hazır ürünlerin toplanması ve paketlenmesi.
 • Sevkiyat Sevkiyatları, İstanbul da ki kurye müşterilerin eksiksiz Express hizmetleri yelpazesinden hizmet seçimine göre gönderilir.
 • Depolama Yukarıdaki İstanbul kurye lojistik hizmetlerine ek olarak, İstanbul, Türkiye de ki kurye paketlerinin depolanması kısa veya uzun süreli olabilir.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul moto kurye hizmeti daha ağır, zamana daha az duyarlı İstanbul da ki kurye gönderiler için mükemmel bir alternatif sağlamak üzere dünyanın tarifeli yolcu ve kargo havayollarını kullanıyoruz. İstanbul kurye hizmetleri, maliyet tasarrufu seçenekleriyle zaman açısından belirlidir ve izlenebilir.

İstanbul kurye ve nakliye hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Doğrudan Kurye Teslimat Hizmeti,
 • İstanbul ve Türkiye Kurye Teslimatı,
 • Büyük Kurye Gönderileri,
 • Tehlikeli Maddeler,
 • Uzman İstanbul Kurye Sürücüleri,
 • Depolama ve Toplama,
 • Kapı Kapıya İstanbul Kurye Teslimatı,

İstanbul Kurye Lojistikleri

İstanbul kurye çözümleri önemli şehirlerde bulunan on bir tesisimizden olağanüstü bir dizi lojistik çözüm sunar.

 1. İstanbul kurye lojistikleri, ürünlerini güvenli bir şekilde depolamak ve talep üzerine İstanbul ve Türkiye çapında dağıtmak isteyen işletmeler için de idealdir.
 2. Kurye loistik merkezlerimiz, son teknoloji çevrimiçi bilgisayar sistemlerine sahip profesyoneller tarafından yönetilmektedir.
 3. İstanbul moto kurye hizmetlerimiz, ürünlerinin depolanması, yerine getirilmesi ve sevkiyatı için dış kaynak kullanmak isteyen e-ticaret perakendecileri için mükemmeldir.

İstanbul Kurye 7/24 Hizmet firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://istanbul.motokurye.org.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Kurye 7/24 Hizmet Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Kurye 7/24 Hizmet için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İstanbul Kurye 7/24 Hizmet Firması 21-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 27 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05437486161
Güvenlik Kodu: