ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İstanbul Kurye - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(543) 748 61 61
SektörKargo & Taşımacılık
Maililetisim @ fatih.motokurye.org.tr
Görüntülenme318 Kez Görüntülendi.
Websiteİstanbul Kurye
Eklenme Tarihi11-06-2023

Firma Adresi : Topkapı, Er İş Hanı K:3 N:4

İstanbul kurye hizmetleri  ve  ekspres teslimatlar için İstanbul ve Türkiye bölgelerini  kapsayan, uzman bir aynı gün kurye şirketidir. 


İstanbul Kurye Hizmetleri

2500'den fazla araçtan oluşan bir ağ ile, mallarınızı toplamak ve teslim etmek için küçük kamyonetlerden belden kırma kamyonlara kadar çeşitli araçlar ayarlayabiliriz. İstanbul moto kurye hiizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya  iletişime geçmek için aşağıdaki bağlantıları takip edin.

İstanbul da aynı gün kurye hizmetleri ve İstanbul, Türkiye her yerine acil teslimatlar, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş araç yelpazesi ile aynı gün kurye teslimatı ihtiyaçlarınıza hemen hemen her çözümü sağlayabilir.

İstanbul kurye hizmetleri ayrıcalıkları:

  1. Telefon Arama İsteyin veya 0543 748 61 61 numaralı telefondan bizi arayın.
  2. Form Doldurun - Aşağıdaki formu doldurun gerisini bize bırakın, sizi 24 saat içinde geri arayalım veya telefondan bizi arayın.
  3. Görüşler - İstanbul kurye müşterilerimiz ne diyor? İstanbul da kurye hizmet seviyemiz ve müşteri memnuniyetimiz ile ünlüyüz. Bazı müşterilerimizin neler söylediğini kendiniz görün.
  4. Araçlarımız - Küçük Kamyonetlerden belden kırmalı kamyonlara aralarından seçim yapabileceğiniz eksiksiz bir araç yelpazesiyle, seçiminizin doğru olduğundan emin olmak için her aracın yük kapasitesini kontrol edin.

Telefon numarası: 0(543) 748 61 61

Firma adresi ve konumu: Topkapı, Er İş Hanı K:3 N:4

İstanbul Kurye Kartal / İstanbul

İstanbul Kurye firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://istanbul.motokurye.org.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. İstanbul Kurye Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Kurye için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İstanbul Kurye Firması 11-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 318 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05437486161

Güvenlik Kodu: