ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İzmir Efe Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(535) 515 08 68
Adres Eskiizmir Caddesi No:551 Karabağlar – İZMİR
SektörTemizlik Firmaları
Görüntülenme1,761 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/izmir-efe-hali-yikam/
Eklenme Tarihi22-04-2021
Puan Ver
Konumu

Firmamız 1990 yılından beri halı yıkama sektöründe bulunmaktadır. Çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Hem makina portföyünü genişletmiş ve yenilemiştir. Hemde elemanların daha profesyonel olmaları yolunda büyük adımlar atmıştır. Efe halı yıkama, izmirde faaliyet göstermektedir.

İzmir’in bir çok bölgesine servisimiz mevcuttur.İzmir halı yıkama firmaları arasında en prestijli firma olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Hizmetler şunlardır;

  • Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla yüklenmektedir.Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.

  • Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinamız dakikada 150.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.

  • Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.

  • Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra el değmeden halı yıkama makinalarına atılmaktadır. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.

  • Halı yıkama makinesinde özel bulunan UV ışınlar ile halılarınız mikroplardan kurtulmaktadır.

  • Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız daha sonrasında sıkma makinesine atılmaktadır.

  • Halı sıkma makinesi sayesinde %97 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.

  • Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.

  • Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.

  • Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak izmirde halı yıkama firmamızın özel ambalajları ile sarılmaktadır. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.

 


İzmir Efe Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. İzmir Efe Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İzmir Efe Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İzmir Efe Halı Yıkama Firması 22-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,761 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05355150868
Güvenlik Kodu: