ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İzmirde Tişört Baskı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(534) 582 26 29
Adres 1851/4 no:29/A Karşıyaka İzmir
SektörHizmet Sektörü
Mailgorunum35 @ hotmail.com
Görüntülenme195 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/izmirde-tisort-baski/
Eklenme Tarihi24-11-2022
Puan Ver
Konumu
İZMİRDE TİŞÖRT BASKI

Tişört baskı firmamız Karşıyaka İzmirdedir.Yaptığımız işler, tişört baskı, şapka baskı, bez çanta baskı, baskılı kupa, iş önlüğü baskı ve bu gibi tekstil yoğunluklu, karşıyaka izmirde baskılar yapıyorum. 

Olympos dtf baskı makinesi ile canlı pırıl pırıl renkli, izmirde tişört baskıları yapıyorum.Dtf baskı makinesi ile karşıyaka İzmirde tişört baskılarımız giysi kıyafet üzerinde, branda baskı yapılmış gibi sizi rahatsız etmez.İzmir karşıyakada tişört baskı firmamızda Olympos dtf baskı makinesi ile yaptığımız tekstil transfer baskıları nefes alır, esnek, dayanıklı, canlı pırıl pırıl renkli ve giysi üzerine sadece zararsız boya aktardığı için giysi giydiğinizde sizi rahatsız etmez.


İzmirde Tişört Baskı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. İzmirde Tişört Baskı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İzmirde Tişört Baskı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İzmirde Tişört Baskı Firması 24-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 195 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05345822629
Güvenlik Kodu: