ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 303 36 89
Adres Mevlana Mahallesi 1743.Sk. No:48 Bornova/İZMİR
SektörGiyim Sektörü
Mailinfo @ kapidan.com.tr
Görüntülenme317 Kez Görüntülendi.
WebsiteKapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇
Eklenme Tarihi14-06-2022
Puan Ver
Konumu

Kapıdan Ticaret İle Güvenli E-Ticaret Ayrıcalığı

Kapıdan Ticaret İle Güvenli E-Ticaret Ayrıcalığı yaşamak için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz. En düşük fiyat politikası dışında aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedirler. İnternet dünyasının yeni nesil alışveriş deneyimi yaşamak için Kapıdan Ticaret firması ideal bir seçim olacaktır.

Sadece müşteri memnuniyeti amaçlı değil müşteri gizliliğini de üst düzeyde tutan Kapıdan Ticaret ailesi geniş ve profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmalarını yürütmektedir.

ETBİS kayıtlı olarak güvenli hizmet veren Kapıdan Ticaret sitesi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayış ile çalışan firma bünyesinde yer alan pek çok tescilli markanın ürünü de yer almaktadır.

Ayrıca bünyelerinde satışa sunulan her ürünün de TSE standartlarına uygun olduğunun da altını çizmek gerekir.

Çoğu e-ticaret sitesinin aksine Kapıdan Ticaret şirketi kurumsal sosyal sorumluluk projelerine yapmış oldukları katılımlar ile de dikkatleri toplamaktadırlar. Her daim tüketicilerin yanında olan hizmet politikaları sayesinde başarı merdivenlerini hızlı adımlarla çıkmaya devam etmektedirler.

Dürüstlük ilkesi ile hizmetlerini şekillendiren Kapıdan Ticaret şirketi etik kurallara uyma konusunda da oldukça hassas davranmaktadır. KVKK’ya olan titiz yaklaşımları sayesinde takdir toplamaktadırlar.

Hem tedarikçileri hem de çalışanları her daim müşteri memnuniyetini odak alarak hizmet vermektedir. Üstelik Trendyol gibi ülkemizin en büyük online alışveriş sitesi ile de Kapıdan Ticaret şirketinin anlaşması bulunmaktadır.

Kendi bünyesinde de onlarca farklı kaliteli ve tescilli markaya ev sahipliği yapmaktadır. ISO sertifikasyonları yapılan Kapıdan Ticaret şirketi müşterilerinin talep ve önerilerini de dikkatle değerlendirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Alışveriş İçin: Kapıdan Ticaret!

Kapıdan Ticaret ailesi varlık sebeplerinin müşterileri olduğunun altını çizmektedir. Bu yüzden hızlı ve güvenli alışveriş imkânı yanı sıra pek çok kolaylığı da sunmaktadırlar. Kapıda ödemeli avantajından yararlanarak Kapıdan Ticaret üzerinden alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer sitelere oranla kargo bedeli için Yurtiçi Kargo ile olan anlaşmasından da yararlanma hakkınız bulunmaktadır.

Kredi kartı ile alışveriş yaparken kesinlikle Kapıdan Ticaret sitesi üzerinden endişe duymamalısınız. Müşteri bilgilerinin gizliliği konusunda profesyonel bir ekip ile birlikte titiz bir çalışma sürdürmektedirler. Şirket olarak müşteri gizliliğinin üst düzeyde olduğunun altını çizmek gerekmektedir.

Her zaman daha iyisini yapabileceklerini düşünen ve müşteri odaklı hizmet veren Kapıdan Ticaret ailesi çalışma koşullarında çok dikkatlidirler. Kesinlikle çalışanları ile birlikte pek çok konuda farkındalık oluşturarak hizmetlerini sunmaya devam etmektedirler.

Çözüm odaklı olarak e-ticaret sektörü içerisinde yer almanın takdirini toplayan Kapıdan Ticaret firması bünyesinden alacağınız tüm ürünler TSE standartlarına uygundur. Ayrıca tescilli markaların ürünlerine de kapıda ödeme ayrıcalığı ile Kapıdan Ticaret üzerinden sahip olabilirsiniz.

İlk markası olan camasirci.net ile dikkatleri üzerinde toplayan Kapıdan Ticaret şirketi her geçen gün farklı markaları da sizlerle buluşturmaktadır. Kendini geliştirirken global düzeydeki e-ticaret pazar yerlerinde de öncü konumunu korumaya devam etmektedir.

Alışveriş deneyiminizi değiştirecek ve kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara alabileceğiniz Kapıdan Ticaret sitesini deneyimleyebilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde farklı avantaj ve ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Yurtiçi kargo ile yapmış oldukları anlaşma ve kapıda ödeme avantajı ile daha ayrıcalıklı online alışveriş yapabilirsiniz.

Her geçen gün Türkiye’de e-ticaret sektöründe adını daha fazla kişiye duyuran Kapıdan Ticaret güvenilir bir şirket olarak ön plandadır. Bilgilerinizin gizliliği konusunda üstün hassasiyet ile çalışmalar sürdürmelerinin yanı sıra memnuniyet garantili olarak alışveriş deneyimi vadetmektedirler. Kapıdan Ticaret sayesinde online alışverişlerinizde oldukça karlı çıkabilirsiniz.


Kapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.kapidan.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kapidan Ti̇caret İthalat İhracat Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ Firması 14-06-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-06-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 317 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503033689
Güvenlik Kodu: