2009 Kuruluş​

Mesleki ve Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri sunmak üzere, 1.250 m2 kapalı alanda, 20 derslik ve 500 kişilik kapasite ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığından Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak Eğitim Hayatımıza Başladık. Her yıl, 1200’den fazla gencimizin nitelikli mesleki ve yabancı dil eğitimi almasına vesile olduk.

2012 Büyüme

Mevcut eğitim faaliyetlerimizin yanı sıra, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda yer alan Yetkili Eğitim Kurumu şartlarını sağlayarak, bugünkü ünvanı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından Türkiye’de ilk Yetkili İSG Eğitim Kurumu ruhsatı alan firmaları arasına girdik. Her yıl yaklaşık 1000 bireyin yeni mesleğine giden yolda onlara destek olduk.

 

2018 Kurumsal Yapı

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” yaklaşımı ile, tüm eğitimlerimizi uzaktan eğitim sistemine entegre ettik. Devletimizin de desteği ile büyük bir yatırım alarak tüm grup firmalarımızı tek çatı altında topladık ve faaliyetlerimizi ülke geneline sunmaya başladık. Eğitim kalitemizi ve öğrenci memnuniyet oranımızı yükseltmek için tüm süreçlerimizi uluslararası seviyede yeniden dizayn ettik.

2021 Akreditasyon

Sizin resmi web sitemize teşrif ettiğiniz bugün itibariyle, iştiraklerimiz olan eğitim kurumları,

  • T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi, İşyeri Hemşireliği Eğitimi)

  • T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

  • T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

  • T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

tarafından akredite edilmiş ve ülkemizin 81 ilinde öğrencisi bulunan, motivasyon kaynağı "bireylerin kariyerine artı katmak ve ülkesine hizmet etmek" olan yegane şirketlerden biridir.  

Kariyer Enstitüsü İş Sağlığı Ve Güvenliği Adresi Nerede?

Adresi: Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd.Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:306520 Balgat | Çankaya | ANKARA

Kariyer Enstitüsü İş Sağlığı Ve Güvenliği Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 03129119414

Kariyer Enstitüsü İş Sağlığı Ve Güvenliği Hangi İldedir?

Kariyer Enstitüsü İş Sağlığı Ve Güvenliği Bulundugu İl: Ankara