ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kızıltoprak Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 346 04 22
Adres Feneryolu, bağdat cd. no:47, 34724 kadıköy/i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ kiziltopraksurucukursu.com
Görüntülenme787 Kez Görüntülendi.
WebsiteKızıltoprak Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi24-12-2020
Puan Ver

Kızıltoprak Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Kızıltoprak Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kızıltoprak Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Kızıltoprak Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için 216 346 0422 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://www.kiziltopraksurucukursu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kızıltoprak Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Kızıltoprak Sürücü Kursunda, A1, A2, A ve B  olmak üzere 4 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Kızıltoprak Sürücü Kursunda temel hizmet anlayışı nedir?

Kızıltoprak Sürücü Kursunda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Kızıltoprak Sürücü Kursunda eğitim kadrosu nasıldır ?

Kızıltoprak Sürücü Kursunda dersleri tecrübeli uzman kadro vermektedir ve adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. 

Kızıltoprak Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

Kızıltoprak Sürücü Kursuna, hafta içi (Pazartesi- Cuma) 09:00  – 20:00, hafta sonu(Cumartesi- Pazar) 09:00  – 18:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.

 


Kızıltoprak Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.kiziltopraksurucukursu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kızıltoprak Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kızıltoprak Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: