ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kartal Belediyesi İletişim - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası00(21) 628 05 35
SektörDiğer
Görüntülenme3,334 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/kartal-belediyesi-il/
Eklenme Tarihi21-10-2021

Firma Adresi : Yukarı, Belediye Cd. no 6, 34860 Kartal/İstanbul

İstanbul Kartal Belediyesi iletişim seçeneklerini araştırıyorsanız sitemizin sağladığı bilgilerden yararlanabilirsiniz. İsterseniz belediyenin 444 4 578 veya 0 532 136 90 90 numaralı WhatsApp hattı üzerinden yetkililere ulaşmanız size talep ettiğiniz konuları aktarmanız yeterli olacaktır. Ayrıca şu an bulunduğunuz sayfanın üst bölümünde yer alan bu numaralara dokunduğunuzda doğrudan görüşmeyi başlatabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Bunun dışında belediyenin ana hizmet binasına, Yukarı Mahalle Belediye Caddesi, No 6 Kartal adresinden fiziki olarak ulaşmanız mümkündür. Tabi belediyenin zabıta kısmını aramak isteyebilirsiniz. Zabıta bölümüne doğrudan 0 216 280 5999 ve 0 216 280 58 88 numaralı telefonlar üzerinden ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Kartal Belediyesi Telefon Numarası ve E-Belediye Hizmetleri

Bazı durumlarda ayrıntılı bilgi aktarmak ve yazılı olarak başvuru yapmak için e-mail üzerinden bilgi akışı gerekebiliyor. Dolayısıyla Kartal Belediyesi telefon numaraları dışında E-Belediye hizmetlerini kullanabilirsiniz. Belediyenin sağladığı hizmetlere kısaca değinmek gerekirse

  • Evrak takip
  • Form sorgulama
  • E-dilekçe
  • E-İmar
  • Belediye yapılan başvurular
  • Borç sorgulama veya ödeme
  • Günlük gelir gider bilgileri
  • Rayiç bilgileri

Olarak özetlenmesi mümkündür. Elbette bu hizmetlerden yararlanmak için öncesinde sağlamış olduğunuz resmi belgelerin barkod numaraları veya sıra numaraları gibi bir takım bilgilerin elinizde bulunması gerekiyor. Çünkü elektronik bilgi sistemi (elektronik bilgi yönetim sistemi ) üzerinden sağlanan bu veri akışı için söz konusu bilgilerin sisteme girilmesi şarttır.

Kartal Belediyesi Meclis Kararları

İzin verirseniz hemen bir önemli hatırlatma daha yapalım. Kartal Belediyesi meclis kararları kurumun resmi web sitesi üzerinden rahatlıkla takip edilebilmektedir. Dolayısıyla https://www.kartal.bel.tr/ adresi üzerinden alınan bu kararlara ulaşabilir ve gerekli takibi sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine kuruluşa ait web sayfasında İstanbul Kartal bölgesi deprem toplanma alanları, sportif faaliyetler ve belediye sınırları içerisinde yer alan sağlık kurumları gibi pek çok önemli noktanın bilgilerine dilediğinizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca belediyenin sağladığı hizmetler bölümüne yine web sayfasında yer verilmiş. Örneğin pazar yerleri, evlendirme hizmetleri veya kütüphane hizmetleri gibi pek çok hizmeti birçok hizmeti sitede bulabilirsiniz. Kartal Belediyesi iletişim bilgileri konulu yazımızın faydalı olması temennisiyle esen kalınız.

 

Telefon numarası: 00(21) 628 05 35

Firma adresi ve konumu: Yukarı, Belediye Cd. no 6, 34860 Kartal/İstanbul

Kartal Belediyesi İletişim Kartal / İstanbul

Kartal Belediyesi İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Kartal Belediyesi İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kartal Belediyesi İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kartal Belediyesi İletişim Firması 21-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 3,334 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 00216280535

Güvenlik Kodu: