ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kasabalı Fidancılık - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 445 71 10
Adres Bademli Yolu 1. Km. Mescitli Ödemiş / İzmir
SektörZiraat Kuruluşları
Mailsiparis @ kasabalifidancilik.com
Görüntülenme142 Kez Görüntülendi.
WebsiteKasabalı Fidancılık
Eklenme Tarihi26-11-2022
Puan Ver
Konumu

KasabalıFidancılık olarak İzmir'in Ödemiş İlçesi Bademli kasabasında yer alan üretim bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyve, narenciye, zeytin ve süs bitkileri gibi bir çok fidan çeşidini siz değerli müşterilemize ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana fidancılıkta kaliteyi daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapmakta ve güncel bilgi ve üretim tekniklerini yakından takip etmekteyiz.

Fidancılık ile ilgili aklınıza takılan her türlü konuda, satış ve siparişleriniz ile ilgili konularda bize ulaşabilirsiniz.


Kasabalı Fidancılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.kasabalifidancilik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kasabalı Fidancılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kasabalı Fidancılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kasabalı Fidancılık Firması 26-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 142 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05434457110
Güvenlik Kodu: