ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kasabalı Fidancılık - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(543) 445 71 10
SektörZiraat Kuruluşları
Mailsiparis @ kasabalifidancilik.com
Görüntülenme312 Kez Görüntülendi.
WebsiteKasabalı Fidancılık
Eklenme Tarihi26-11-2022

Firma Adresi : Bademli Yolu 1. Km. Mescitli Ödemiş / İzmir

KasabalıFidancılık olarak İzmir'in Ödemiş İlçesi Bademli kasabasında yer alan üretim bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyve, narenciye, zeytin ve süs bitkileri gibi bir çok fidan çeşidini siz değerli müşterilemize ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana fidancılıkta kaliteyi daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapmakta ve güncel bilgi ve üretim tekniklerini yakından takip etmekteyiz.

Fidancılık ile ilgili aklınıza takılan her türlü konuda, satış ve siparişleriniz ile ilgili konularda bize ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(543) 445 71 10

Firma adresi ve konumu: Bademli Yolu 1. Km. Mescitli Ödemiş / İzmir

Kasabalı Fidancılık Ödemi̇ş / İzmir

Kasabalı Fidancılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.kasabalifidancilik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kasabalı Fidancılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kasabalı Fidancılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kasabalı Fidancılık Firması 26-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 312 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05434457110

Güvenlik Kodu: