ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kayseri Aöf Bürosu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 200 46 10
SektörEğitim Sektörü
Mailgensek @ anadolu.edu.tr
Görüntülenme5,081 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/kayseri-aof-burosu/
Eklenme Tarihi12-02-2021

Firma Adresi : Gevhernesibe Mahallesi Salih Avgın Paşa Caddesi Gök Sokak Bursalı Apartmanı No:8/A 38010 Kocasinan Kayseri Mimar Sinan Parkı Karşısı ve Salih Avgın Paşa İlköğretim Karşısı

Kayseri AÖF Bürosu adres iletişim bilgileri nelerdir? Kayseri AÖF Bürosundan hangi işlemleri yapabilirim?

  • Öğrenci Belgesi:Öğrenciler, AÖF bürolarına bizzat veya posta yoluyla başvurarak öğrenci belgesi alabilirler.

  • Askerlik Tecil işlemleri:Kayıtlı öğrencilerimizden askerlikle ilişkisi olanlar için öğrenim durumlarına ilişkin bilgi her yıl Askeralma Dairesi Başkanlığına (ASAL) toplu olarak gönderilmektedir.

  • Yabancı ülkelerce istenen Öğrenci Belgeleri ve diğer belgelerin onaylanması: Bu hakların elde edilmesinde kullanılmak ve onaylanmak üzere yurt dışından gönderilen veya Sosyal Güvenlik Kurumunca bu amaca yönelik olarak istenen formlar Merkez Büro tarafından doldurularak onaylanmaktadır. Bu nedenle yurt dışından gelen öğrenci belgelerinin onayı için posta ile veya bizzat Merkez Büroya başvurulması gerekmektedir. AÖF büroları size bu konuda bilgi verecek herhangi bir belge onaylamayacaklardır.

  • Büro-Sınav Merkezi ve Kişisel bilgi değişiklikleri:Öğrencilerimizin internet başvurusunda verdikleri nüfus bilgileri http://www.nvi.gov.tr adresindeki bilgilerle karşılaştırılacak, farklı bilgi bulunması hâlinde http://www.nvi.gov.tr adresindeki bilgilere göre düzeltilecektir. 

  • Yeniden Öğrenci Kimlik veya Tanıtım Kartı Düzenlenmesi:Kayıt yaptıran veya kayıt yenileten öğrenciler “Öğrenci Kimlik” veya “Tanıtım Kartı”nın kaybolması ya da kullanılamaz hâle gelmesi durumunda herhangi bir AÖF bürosuna bizzat başvurup aşağıdaki koşulları yerine getirerek öğrenci kimlik veya tanıtım kartının yeniden düzenlenmesini isteyeceklerdir.

  • Ders Kitaplarının Dağıtımı:Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıt yaptıran ve kayıt yenileten öğrencilerin ders kitaplarının dağıtımı AÖF bürolarından yapılacaktır.

Telefon numarası: 0(850) 200 46 10

Firma adresi ve konumu: Gevhernesibe Mahallesi Salih Avgın Paşa Caddesi Gök Sokak Bursalı Apartmanı No:8/A 38010 Kocasinan Kayseri Mimar Sinan Parkı Karşısı ve Salih Avgın Paşa İlköğretim Karşısı

Kayseri Aöf Bürosu / Kayseri

Kayseri Aöf Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Kayseri Aöf Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kayseri Aöf Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kayseri Aöf Bürosu Firması 12-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 5,081 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502004610

Güvenlik Kodu: