Koç Bilgi ve Savunma Teknolojilerine ulaşım nasıl sağlayabilirim?

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri, İstanbul ilinde savunma sanayi üzerine ürünler üreten özel bir firma özelliği göstermektedir.  Firma Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Firmanın genel merkezi Ankara ilinde bulunmaktadır.

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojilerine  nasıl iletişim sağlayabilirim?

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojilerine https://kocsavunma.com.tr/ adlı web adresinden ya da (312) 218 89 00  nolu numaradan iletişim sağlarak soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. 

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojilerinde verilen hizmetin temel amacı nedir?

Firmanın temel hizmet anlayışı savunma sanayi sektöründe bütünleştirici rol oynamaktır. Bu doğrultuda deniz platform elektronik sistemleri genelinde ve akustik sistemleri başta omak üzere önemli teknolojilerle milli çözümler sağlayarak saygın, dürüst, güvenilir lider bir firma olmak hedefindedir.

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojilerinin  çalışan profili nasıldır?

 

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri, çalışanların iş süreçlerine yeni fikirlerle destek olmasını ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda yaratıcı ve yenilikçi ürün ve hizmetlerin geliştirmesini hedefler. Bu doğrultuda çalışanlar müşterilerin istek ve gereksinimlerini dikkate alarak müşteri memnuniyeti en üst seviyeye ulaştırmak ister. 

Koç Bilgi Ve Savunma Adresi Nerede?

Adresi: Ünalan mah. ayazma cad. çamlıca i̇ş merkezi a blok k: 3, 34700 üsküdar/i̇stanbul

Koç Bilgi Ve Savunma Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (312) 218 89 00

Koç Bilgi Ve Savunma Hangi İldedir?

Koç Bilgi Ve Savunma Bulundugu İl: İstanbul