ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Arke Telekom - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 266 07 06
Adres Hacettepe Teknokent 6. Ar-Ge F Blok No 8 Ankara Türkiye
SektörSavunma Sanayi Kuruluşları
Mailinfo @ arketel.com
Görüntülenme365 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/arke-telekom/
Eklenme Tarihi25-05-2022
Puan Ver
Konumu VP6P+R9 Çankaya, Ankara, Türkiye

Arke Telekom 2014 yılında TÜBİTAK destekli sivil sektörü hedefleyen Ar-Ge projeleri ve beraberinde yürütülen danışmanlık ağırlıklı askeri projelerle faaliyetlerine başladı. 2020 yılından itibaren ekibi büyüterek Hacettepe Teknokent Yerleşkesi’ndeki yeni ofisine taşındı. MSB Tesis Güvenlik Belgesi sahibi ve Aselsan Onaylı Tedarikçisidir.

İhtiyaçların ve iş ortamının hızla değiştiği teknoloji sektöründe özel uzmanlık gerektiren alanlarda, süreçlerin her aşamada izlenebilir olduğu, yüksek nitelikli tasarım, geliştirme ve doğrulama hizmetleri sunmaktadır.

2022 yılına kadar ağırlıklı olarak savunma sektörü projelerinde yer alırken, Otomotiv sektörü gibi sivil sektör projelerinde de hizmet vermeye başladı.

Hizmetlerimizden bazıları:

Askeri dalga şekli geliştirilmesi

Simülatör ve Yazılım geliştirme araçları geliştirilmesi

Yazılım doğrulama

Danışmanlık ve Tasarım hizmetleri


Arke Telekom firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Arke Telekom Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Arke Telekom için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Arke Telekom Firması 25-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 365 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03122660706
Güvenlik Kodu: