ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Korp Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 888 90 60
Adres Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi 274/1C Nilüfer/BURSA
SektörYazılım Firmaları
Mailinfo @ korp.com.tr
Görüntülenme23 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/korp-yazilim-ve-bilg/
Eklenme Tarihi15-03-2023
Puan Ver
Konumu

Yüz binlerce insanın kullandığı ve kurumsallığın temel gereklilik olduğu Cloud Computing yani bulut bilişim sistemleri, KORP Cloud ile daha ulaşılabilir bir yapıya bürünmüştür. Düşük maliyet, optimize edilmiş yüksek performans, yönetimi ve takibi kolay arayüz ve düzenli yedekleme fonksiyonları ile KORP Bulut Hizmetleri, halihazırdaki kullanıcıların referansı ile günden güne müşteri portföyünü geliştirmekte, sektöre yön veren anlayışını profesyonelce devam ettirmektedir.
Bulut Hizmetlerimiz, Kurumsal IT Projelerimiz ve Özel yazılım çözümlerimizle 100'den fazla müşterimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.
 


Korp Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Korp Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Korp Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Korp Yazılım Ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi Firması 15-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 15-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 23 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08508889060
Güvenlik Kodu: