ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kozmopol Kozmetik A.ş - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 350 05 55
Adres Bulgurlu Mh. Bulgurlu Cd. Market Sk 5/A 34696 Üsküdar/İstanbul
SektörGüzellik
Maililetisim @ kozmopol.com
Görüntülenme792 Kez Görüntülendi.
WebsiteKozmopol Kozmetik A.ş
Eklenme Tarihi15-10-2021
Puan Ver
Konumu

kozmopol.com 2020 yılı içerisinde İstanbul’da kozmetik, medikal ve sağlık alanlarında faaliyet göstererek müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyor, hem de bu alanda güvenli ve orijinal ürünleri sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırma hedefindeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli bir gelişim ve büyüme amacı ile dönemsel hedeflerimizi ileriye taşıyarak, kategorimizin lider markaları direkt partnerlik veya yetkili online satış ortağı olarak tüketicimize doğru ürünü doğrudan ulaştırmaya çalışıyoruz.

Satışa sunduğumuz ürünlerimizin % 99 ‘ u stoklarımızda mevcuttur, önce satış sonra tedarik değil, direkt stoktan satış modelinde hizmet sunuyoruz.
Tüketici sorularımızda sık sık ifade ettiğimiz cümlemiz işimiz sadece ticaret değil, tüm ürünlerimizi “ kendimiz kullanacakmış gibi”  Ürün tedariği, depolanması, sipariş aşaması hazırlığı ve teslimatı aşamalarında kendi standartlarımızı sürekli yükselterek müşterimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tüm ürünlerimiz orijinaldir, ecza depoları, güvenilir ıtriyat depoları ve markanın Türkiye resmi dağıtıcıları dışında hiçbir yerden ürün tedariği yapmıyoruz.
Tüm ürünlerimizi faturalı alıp, müşterimize faturalı olarak çıkış yapıyoruz.


Şu anda kendi sitemiz haricinde Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Morhipo, Çiçek Sepeti ve Akakçe Pazar yerlerinde “Kozmopol” satıcı ismi ile satış yapmaktayız.


Sağlıklı Günler Dileriz
Kozmopol Kozmetik A.Ş.


Kozmopol Kozmetik A.ş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://kozmopol.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kozmopol Kozmetik A.ş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kozmopol Kozmetik A.ş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kozmopol Kozmetik A.ş Firması 15-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 15-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 792 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05333500555
Güvenlik Kodu: