ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kurye Pera - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 442 12 41
SektörBilişim
Mailkuryepera @ gmail.com
Görüntülenme176 Kez Görüntülendi.
WebsiteKurye Pera
Eklenme Tarihi19-03-2023

Firma Adresi : İçerenköy eski evler sokak no:9/1

Günümüz İstanbul trafiğinde, Moto Kurye hizmeti müşterilerimizin ofis boy ve özel posta dağıtım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunmuş olduğumuz bir motorlu kurye hizmetidir. Sunulan motoKurye hizmetinde gönderilerinizin, hem ekonomik olarak hem de talep edilen hizmete yönelik araçların ( motosiklet, bisiklet, Otomobil, panelvan vb. ) kullanılmasıyla sizlere sunulan profesyonel çözümün genel adıdır. Ülkemizde yaygın olarak ekonomik gelişmişliği sebebiyle İstanbul da ihtiyaç duyulmaktadır. KuryePERA bu hizmetlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Moto Kurye fiyatları mesafeye göre çeşitlilik göstermektedir.

İstanbul'da sunmuş olduğumuz motorlu Kurye hizmetini vermek ve bu hizmetleri nitelikli ve sürdürülebilir standartlarda vermek düşüncesiyle 2013 yılında Mecidiyeköy'de faaliyete geçtik.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin işlerinin zamanında ve aksamadan nihayete ermesi genel ilkemizdir.
Bu ilkemiz doğrultusunda iş süreçlerinin yönetilmesine ilişkin teknolojik alt yapıyı düzenledik.

İstanbul kurye şirketlerinden olan PeraKurye hizmet alanını tüm marmara bölgesi olarak genişletmeyi amaçlamaktadır.
Bu amaçla tuzla kurye, ataşehir kurye, kağıthane kurye, motokurye kadıköy v.b gibi bir çok şube açmıştır.

Telefon numarası: 0(216) 442 12 41

Firma adresi ve konumu: İçerenköy eski evler sokak no:9/1

Kurye Pera Ataşehi̇r / İstanbul

Kurye Pera firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.kuryepera.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kurye Pera Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kurye Pera için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kurye Pera Firması 19-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 176 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164421241

Güvenlik Kodu: