ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Levant Giyim - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 279 53 33
SektörTekstil Konfeksiyon Firmaları
Görüntülenme331 Kez Görüntülendi.
WebsiteLevant Giyim
Eklenme Tarihi02-05-2023

Firma Adresi : Yeşilce Mah.Ulubaş Cad.No:54/A Kâğıthane / İSTANBUL

Levant Giyim, kadın giyim sektöründe moda ve hazır giyim alanında faaliyet gösteren bir firmadır. NOX markası altında İstanbul'da yer alan şirketimiz, üstün kalite anlayışı ve öncelikli müşteri memnuniyeti ile sektörde kendine yer edinmiştir.

Tasarım ve üretim süreçlerimizde sınırlı müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz. Bu sayede, müşterilerimize yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak her geçen gün pazar payımızı arttırıyoruz. Sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik vizyonumuz ile kendimizi sürekli yenileyerek güncellemeyi başarıyoruz.

Müşterilerimizin tasarım ekipleri ile birebir görüşmelerindeki beklentilerini anlayarak, hızlı moda unsurlarını koleksiyonlarımıza yansıtıyoruz. Son teknoloji üretim parkurumuz ve yenilikçi üretim tekniklerimiz ile doğaya ve içinde yaşadığımız topluma duyarlı, sürdürülebilir üretim hedeflerimiz her zaman önceliğimizdir.

Levant Giyim olarak dürüstlük, şeffaflık, güven ve yeniliklere açık kalabilme tutkusunu benimsiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde bu değer yargılarını gözetiyoruz. Bize güvenen müşterilerimize, yüksek kaliteli ürünler ve öncelikli müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

 

Telefon numarası: 0(212) 279 53 33

Firma adresi ve konumu: Yeşilce Mah.Ulubaş Cad.No:54/A Kâğıthane / İSTANBUL

Levant Giyim Kağithane / İstanbul

Levant Giyim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://levantgiyim.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Levant Giyim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Levant Giyim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Levant Giyim Firması 02-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 331 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02122795333

Güvenlik Kodu: