FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Levent Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Levent Hastanesi - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (212) 279-3894
Website Levent Hastanesi
Mail Mail Atmak İçin
Adres Ortabayır, Oto çk. No: 3, 34394 Kâğıthane/i̇stanbul
Sektör Hastaneler
Levent Hastanesi - Telefon - Adres

güvenilir, Ulaşılabilir Ve En çok Tercih Edilen özel Hastane olma Misyonu Ile 1985 Yılında Kurulmuş Olan özel Levent Hastanesi kaliteli Sağlık Hizmeti Sunmayı Amaç Edinerek, 2009 Yılında Tamamen Yenilenme Sürecine Girmiştir.

sağlıklı Olma Ve Sağlıklı Bir çevre Içinde Yaşamını Sürdürmenin Her Insanın Hakkı Olduğunun Bilinciyle Hizmetlerini Sürdüren Hastanemiz, i̇stanbul Hastanesi denildiğinde Akla Gelen Ilk özel Hastane Olmayı Hasta Haklarını Koruma, Hastaların Beklentilerini Kaliteli Ve Etkin Bir şekilde Karşılama Vizyonuna Ve “herkes Için Sağlık” Anlayışına Borçludur.

gücünü Uzmanlığından Alan Hastanemiz, Uzman Hekim Kadrosu Ve Yüksek Teknolojiye Sahip Tıbbi Donanımı, Halkına Kaliteli Ve 7/24 Kesintisiz Hizmet Vermekten Memnuniyet Duyan Güler Yüzlü Ekibiyle Kalitesini Her Daim En üst Düzeyde Tutarak, Kalite Etkinliğini Sürekli Iyileştirme Ve Yenileme Içerisindedir.

hasta Olarak Haklarınızı Ve Levent Hastanesi Ekibi Olarak Sorumluluklarımızı Biliyor, Ekibimiz Ve Bizi Tercih Eden Tüm Halkımız Için En Doğru Kararları Almayı Yüksek Iletişim Gücümüzle Ve Herkes Tarafından Kolaylıkla Ulaşılabilir Olmamızla Sağlıyoruz.


Levent Hastanesi İletişim Bilgileri Nedir?


Levent Hastanesi Adresi Nerede ?

Adresi: Ortabayır, Oto çk. No: 3, 34394 Kâğıthane/i̇stanbul

Levent Hastanesi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (212) 279-3894

Levent Hastanesi Hangi İldedir?

Levent Hastanesi Bulundugu İl:

Eklenme Tarihi 03/11/2020
Firma Puanı
Levent Hastanesi Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: