ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Medicana Çamlıca Hastanesi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 522 60 00
Adres Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No: 113, 34692 Üsküdar/İstanbul
SektörHastaneler
Görüntülenme1,183 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/medicana-camlica-has/
Eklenme Tarihi22-10-2021
Puan Ver
Konumu

MEDICANA SAĞLIK GRUBU

İyilikle, sağlıkla...
 
Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından beri geleceğin sağlık hizmetleri standartlarını belirliyor. Kaliteli hasta bakımı, etkin güvenliği, doğru teşhis ve tedavi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit, uluslararası normlara tam uyumlu olarak hizmet veriyor.

Hastaneler, kullanılan teknolojiler, uzman hekim kadrosu ve tüm sağlık personeli düzenli ölçülen ve raporlanan bir sistem ile sürekli olarak değerlendiriliyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında toplumun her kesimine aynı eksiksiz donanım ve uzmanlıkla sağlık hizmeti sunarken şeffaf, güvenilir ve hasta memnuniyeti beklentileri üzerine kurulan yapı, Medicana’yı sektörde öne çıkarıyor.


Medicana Çamlıca Hastanesi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Medicana Çamlıca Hastanesi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Medicana Çamlıca Hastanesi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Medicana Çamlıca Hastanesi Firması 22-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,183 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02165226000
Güvenlik Kodu: