ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Liberta Güvenlik - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(553) 756 64 34
SektörHizmet Sektörü
Maililetisim @ libertaguvenlik.com
Görüntülenme859 Kez Görüntülendi.
WebsiteLiberta Güvenlik
Eklenme Tarihi11-07-2021

Firma Adresi : SAVAŞ MAH, DİVAN İSHANI, Ziya Gökalp Cd. NO : 3, 31200 İskenderun/Hatay

Liberta Güvenlik

Liberta Güvenlik uzun yıllardır güvenlik sektöründe farklı çözümleri bir araya getiren ve arge süreçlerinde bulunan mühendis kadrosuyla ihtiyaçlarınıza özel güvenlik çözümleri sunmakta.

İhtiyaçlarınıza yönelik proje geliştirme, sistem ihtiyaçlarını belirleme ve fiyat/performans kriterlerini dikkate alma noktasında sektörel tecrübesini kullanan Liberta Güvenlik İstanbul, Bursa, Ankara ve Akdeniz bölgesinde başta Hatay/İskenderun olmak üzere birçok ilde onbinlerce müşterisini kötü senaryolara karşı korumakta.

Sizde firmanızı veya yaşam alanlarınızı korumanın bir tercih değil ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız, işinizi Liberta Güvenliğin deneyimli ekibine bırakabilirsiniz. Ayrıca bizi yakından tanımak için hemen arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(553) 756 64 34

Firma adresi ve konumu: SAVAŞ MAH, DİVAN İSHANI, Ziya Gökalp Cd. NO : 3, 31200 İskenderun/Hatay

Liberta Güvenlik / Hatay

Liberta Güvenlik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://libertaguvenlik.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Liberta Güvenlik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Liberta Güvenlik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Liberta Güvenlik Firması 11-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 859 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05537566434

Güvenlik Kodu: