ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Manisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 631 90 64
Adres İzmir ve Manisa'da 7/24 Hizmetinizdeyiz.
SektörHizmet Sektörü
Görüntülenme740 Kez Görüntülendi.
WebsiteManisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı
Eklenme Tarihi11-10-2021
Puan Ver
Konumu

Özdemir Sıhhi Tesisatçılık Hizmetleri
Tesisat odaklı Manisa su tesisatçısı olarak hızlı ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra çalışmalarımız hiçbir işlem veya kırma, yıkma gerekmemektedir. izmir su kaçağı, Manisa su kaçağı tespiti gibi alanlarında hizmet veren firmamız İzmir ve Manisa bölgelerinde aktif bir şekilde yürürlüktedir. Başlıca hizmetlerimiz şunlardır:
- Doğalgaz tesisatınızı yapabilir, bakım ve onarımlarını gerçekleştiririz
- Yağmur olukları yenileme hizmeti sağlarız.
- Sıhhi tesisat alanında ve kalorifer bakımı ve onarımı konusunda uzman kadromuzla işlerimiz hızlı ve kusursuz bir şekilde hallederiz.
- Kombi tesisatını, bakımını ve onarımınızı en kaliteli şekilde gerçekleştiririz.
- Yerden ısıtma sisteminin döşemesini, bakımını ve onarımını yaparız.
- Şofben bakım ve onarımını, yedek parça takma işlemlerini en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
- Banyo, mutfak, kanal ve gider borusu gibi tıkanıklık oluşabilecek yerleri kırıp dökmeden özel cihazlarla tespit eder ve ona göre işlem yaparız.
- Su depolarının tamir, bakım ve onarımını hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.
- Hidrofor bakım onarımlarını yapar ve arızaları gideririz.
- Su kaçaklarını tespit eder ve önlem alırız.
- Kameralı kanal boru görüntüleme sistemimiz sayesinde borularda oluşan delik, yıpranma, tıkanıklık gibi sorunları tespit edip işlem yaparız.

Tüm hizmetlerimizi profesyonel ve alanında uzmanlaşmış ekiplerle gerçekleştirmekteyiz. Telefon numaramızdan veya mail adresimizden  bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
 


Manisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.sihhitesisat.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Manisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Manisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Manisa İzmir Özdemir Su Tesisatçısı Firması 11-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 740 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05436319064
Güvenlik Kodu: