ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 316 30 70
SektörSağlık Kuruluşları
Mailmail @ marmaramedikal.com
Görüntülenme820 Kez Görüntülendi.
WebsiteMarmara Hasta Yatağı Hizmetleri.
Eklenme Tarihi14-07-2021

Firma Adresi : İstiklal Mh. Enes Sk. 5A ÜMRANİYE/İSTANBUL

Firmamız ve teknik servis personellerimiz, toplamda 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda hizmet vermekte olup, bu süreç içerisinde binlerce hastamızın deneyimlerini kazanmıştır. Bu süreç bizlere hem deneyim hem de karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında çabuk ve doğru çözümlerde kazandırmıştır. Ürünlerimizin tamamı AB standartlarında olup, İstanbul ve çevre illerde binlerce referansımız mevcuttur. 

hasta yatağı

 

KALİTE YÖNETİMİ

Hasta karyolalarımızın tamamı gerekli sertifikalar ve AB standartlarına uyumlu olup, olası bir fabrikasyon hatasına karşı teslimat öncesinde gerekli kontroller yapılmaktadır ve motorlu hasta yataklarının motor güçlerine kadar test edilmektedir. Yani hasta yatağı daha evinize gelmeden kontrollerini sağlanmış olup, teslimattan sonra bir problem çıkmaması adına tüm öz verilerimizi işimize sunmaktayız.

Telefon numarası: 0(216) 316 30 70

Firma adresi ve konumu: İstiklal Mh. Enes Sk. 5A ÜMRANİYE/İSTANBUL

Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. / İstanbul

Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.marmaramedikal.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Marmara Hasta Yatağı Hizmetleri. Firması 14-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 820 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02163163070

Güvenlik Kodu: