ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Martı İletişim - Adres - Telefon - İletişim

SektörBilişim
Maildestek @ marti.tech
Görüntülenme1,204 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/marti-iletisim/
Eklenme Tarihi27-11-2021

Firma Adresi : Cumhuriyet, Beyaz Gelincik Sk. No:2, 34699 Üsküdar/İstanbul

Martı scooter kullanan kişiler yoğun olarak soru sormak ve sorun bildirmek için martı iletişim bilgilerini aramakta ve nasıl iletişime geçebileceklerinin yolunu araştırmaktadır. Martı telefon numarası öğrenmek ve Martı müşteri hizmetleri numarasını arayarak şikayet iletmek veya sorununu belirtmek isteyen kullanıcılar telefon aracılığıyla iletişime geçebilecekleri bir numara yer almasa da, şikayetlerini nasıl ileteceklerini ve telefonla nasıl görüşme yapabileceklerini anlatacağız.

Appstore ya da Google play üzerinden indirilerek Martı Scooter kullanımına direk başlayabilirsiniz. Size en yakın martıyı görebilir ve kilidi açarak Martı Scooter’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekranda ücret çekmek için bazı kişisel bilgilerinizi tanımlamanız gerekiyor. Kullanım şartlarını da iyice okumanızda fayda olacağını düşünüyorum.
Martı dakika başına ücretlendirme yaptığı için kilidi açtıktan sonra ücret yansıdığını unutmamanızı hatırlatmak isteriz. Martıyı kilitleyene kadar sorumluluk size aittir.


Marti iletişim Yöntemi

Martı scooter telefon numarası bulunmadığı için aşağıda belirttiğimiz işlemleri gerçekleştirerek geri dönüş alabilirsiniz.
Marti.tech adresine giriş yaparak İletişim sayfasına giriş yapın. Sayfada yer alan kutucuklara adınızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi girdikten sonra İletiniz bölümüne sorununuzu açık ve belirleyici bir şekilde net olarak iletin. Sorunu ilettikten sonra e-posta aracılığıyla veya telefon numaranız aranarak geri dönüş sağlanacaktır. Yoğun olarak kullanılan Marti scooter size en kısa sürede dönüş yapmayı hedefler.


İletişim
E Posta Adresi : [email protected]
Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapan Martı için, müşteri memnuniyeti önemlidir.

Telefon numarası:

Firma adresi ve konumu: Cumhuriyet, Beyaz Gelincik Sk. No:2, 34699 Üsküdar/İstanbul

Martı İletişim Üsküdar / İstanbul

Martı İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Martı İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Martı İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Martı İletişim Firması 27-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,204 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz:

Güvenlik Kodu: