Bursa’nın tüm ilçelerinde ve tüm mahallelerinde en yakın teknik servis olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için aynı gün ve yerinde servis anlayışı ile teknik servis hizmetlerimizi Bursa’nın tüm bölgelerine ulaştırıyoruz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre set, kombi, klima ve diğer elektrikli cihazlarınız için güvenilir ve profesyonel servis olarak anılmak bizi motive ediyor. Uzman kadromuzun güçlü iletişim becerileri sayesinde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz.

Kullandığımız yedek parçalar ve sunulan işçilik hizmeti için 1 yıl garanti veriyoruz. Ulaşılabilir servis fiyatlarımız ile cihazlarınızı en ekonomik şekilde yeniden çalışır hale getiriyoruz. Arıza dışında cihazlarınıza periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz.

Elektrikli cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri için profesyonel teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Alanında kalifiye uzman kadromuz ile Bursa’nın tüm bölgelerine en kısa sürede ulaşıyoruz. Gezici teknik ekibimiz aynı gün bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek değerli müşterilerimize konforlu bir hizmet sağlıyor.

İhtiyaç duyduğunuz her an Mat Teknik olarak yanınızdayız. Beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız ile ilgili yaşanabilecek tüm problemlere çözüm üretiyoruz. Her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüz ile birlikte kocaman bir aile olmanın verdiği heyecanla işimizi severek yapıyoruz.

Mat Teknik Beyaz Eşya Servisi Adresi Nerede?

Adresi: Elmasbahçeler Mahallesi, 1. Kavuştu Sokak, No: 4. Osmangazi / Bursa.

Mat Teknik Beyaz Eşya Servisi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0224) 262 20 40

Mat Teknik Beyaz Eşya Servisi Hangi İldedir?

Mat Teknik Beyaz Eşya Servisi Bulundugu İl: Bursa