ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Uvc Hava Temizleme Cihazları - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 660 77 11
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ lukasteknoloji.com
Görüntülenme957 Kez Görüntülendi.
WebsiteUvc Hava Temizleme Cihazları
Eklenme Tarihi30-09-2021

Firma Adresi : Koşuyolu Cad. No:25 B

2012 yılında kurulan Lukas Güvenlik Teknolojileri sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.

 

Satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Lukas Güvenlik, üst düzey organizasyonlarda da kiralama hizmetleriyle görev almıştır. Özellikle, X-Ray paket kontrol cihazları, Kapı ve El Tipi Metal Arama Dedektörleri, Bariyer grubu ürünlerinin kiralama hizmetlerini sunan firmamız bu anlamda tüm bu ürünleri kendi bünyesindeki stoğu ile bir arada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

 

2017 yılından bu yana Techik marka  X-Ray paket kontrol cihazlarının Türkiye Distribütörlüğünü yürüten firmamız, 2020 yılından itibaren ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon ürünlerinde de müşterilerine kaliteli ve uygun çözümler sunmaya başlamıştır. UVC sterilizasyon cihazları üretimi noktasında 10 yıllık deneyimi olan ve bu alanda IUVA (Uluslararası Ultraviyole Derneği) standartlarında üretim yapmakta olan yerli üreticimizin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktayız.

Telefon numarası: 0(212) 660 77 11

Firma adresi ve konumu: Koşuyolu Cad. No:25 B

Uvc Hava Temizleme Cihazları Bakirköy / İstanbul

Uvc Hava Temizleme Cihazları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.uvcdezenfeksiyoncihazlari.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Uvc Hava Temizleme Cihazları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Uvc Hava Temizleme Cihazları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uvc Hava Temizleme Cihazları Firması 30-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 957 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02126607711

Güvenlik Kodu: