ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Zeybek Asansör İnşaat Elekti̇ri̇k Elektroni̇k Mühendi̇sli̇k Ltd.şti̇. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(506) 106 05 05
Adres AKŞEMSETTİN MAH.1080 CADDE NO:10/B MAMAK/ANKARA
SektörElektrik Elektronik
Mailzeybekasansor @ hotmail.com
Görüntülenme22 Kez Görüntülendi.
WebsiteZeybek Asansör İnşaat Elekti̇ri̇k Elektroni̇k Mühendi̇sli̇k Ltd.şti̇.
Eklenme Tarihi29-12-2022
Puan Ver

ŞİRKETİMİZ 1999 YILINDA MEVLÜT ZEYBEK TARAFINDAN ZEYBEK ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET ADI İLE ANKARA’DA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.2009 YILINDA ŞİRKETLEŞEREK ZEYBEK ASANSÖR İNŞAAT ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. OLARAK BUGÜNKÜ ADINI ALMIŞTIR.
DÜNYADA DEVAMLI GELİŞEN VE YENİLENEN TEKNOLOJİ İLE BERABER ŞİRKETİMİZ DEĞERLERİNDEN DE ÖDÜN VERMEDEN TEKNOLOJİK GELİŞİMİ YAKINDAN TAKİP EDEREK KENDİSİNİ YENİLEMİŞ VE YENİLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. ZEYBEK ASANSÖR SAĞLIK VE GÜVENLİK RİSKLERİNİ DİKKATE ALARAK ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOŞULLARINA UYGUN ÇALIŞMA ORTAMI OLUŞTURMAYI, ÇEVRE, İŞ-İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PERFORMANSINI GELİŞTİRMEK AMACI İLE BÜTÜN ÇALIŞANLARININ KATILIMINI SAĞLAMAYI BİR İLKE EDİNMİŞTİR.
SUNDUĞU HİZMETLERİN KALİTESİ SERTİFİKALARLA BELGELENMİŞ OLAN ZEYBEK ASANSÖR DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRDE MAKSİMUM VERİMLİLİK VE ETKİNLİK İLKESİ İLE ÇALIŞMAKTA VE YERLİ BİR FİRMA OLARAK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAYI HEDEFLEMEKTEDİR. ANKARA MAMAK İLÇESİNİN İLK VE TEK YERLİ FİRMASIDIR.

7 GÜN  24.00’e KADAR TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERMEKDEYİZ. TEKNİK SERVİS HİZMETİ İÇİN 0 506 106 05 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

FİRMAMIZ TSE CE ISO HYB  ve Marka Tescil olarak tüm gerekli belgelere sahiptir.

HER ZAMAN İLERİ DÖNÜK YENİLİKÇİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİLE SİZLERE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ. 


Zeybek Asansör İnşaat Elekti̇ri̇k Elektroni̇k Mühendi̇sli̇k Ltd.şti̇. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://zeybekasansor.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Zeybek Asansör İnşaat Elekti̇ri̇k Elektroni̇k Mühendi̇sli̇k Ltd.şti̇. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Zeybek Asansör İnşaat Elekti̇ri̇k Elektroni̇k Mühendi̇sli̇k Ltd.şti̇. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: