ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Nette Servis - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 734 86 75
Adres HALKALI MERKEZ MAHALLESİ İNCİRLİ CADDESİ NO:13/AKüçükçekmece/İstanbul
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ netkombiklima.com.tr
Görüntülenme1,019 Kez Görüntülendi.
WebsiteNette Servis
Eklenme Tarihi27-06-2021
Puan Ver
Konumu

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi ve teknik servisimiz ile klimalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü bakım ve hizmeti en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Haftanın 7 günü sunduğumuz kesintisiz hizmetlerimizden faydalanabilir ve klimaların ömrünü belirli bir süreye kadar uzatabilirsiniz.

Bakımlı klimalar daima daha uzun süre hizmet verir. Özellikle kapalı alanlarda bulunan havanın kalitesine önemli ölçüde fayda sağlayan klimalar ile kapalı ortamlarda özellikle yaz mevsimlerinde konfora sahip olabilirsiniz. Belirli dönemlerde yaptıracağınız servis ve bakımlar ile kapalı alanlardaki havanın kalitesini artırabilir ve beklenmedik birçok masrafa karşı önceden önlem alabilirsiniz. Her marka klimalarda kaliteli ve profesyonel hizmetler sürdüren firmamız ile ihtiyacınız olan her zaman iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her Marka Klimaya Profesyonel Servis Hizmeti

Küçükçekmece Klima Servisi kategorisinde sektörde oldukça uzun yıllar boyunca hizmet sürdüren firmamız size her koşulda oldukça ekonomik hizmetler sunar. Klimalarınızda gerekli olan servis ihtiyacı için sizler de bizlere ulaşabilir ve adres bırakarak servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Birçok durumda aynı gün adresinize gelen personellerimize klimalarınızda mevcut olan arızaları bildirerek klimalarınızın servis hizmetinden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sizler için en uygun olan tarihi firmamıza bildirdiğiniz takdirde servis personellerimiz verdiğiniz randevu gününde adresinize gelerek klimalarınızı detaylı bakım ve onarımdan geçirebilirsiniz.

Servis ve Yedek Parça Desteği

Klimalar yaz dönemlerde özellikle kapalı alanlarda oldukça sık olarak kullanılan beyaz eşya grupları arasında yer alır. İçeride istenilen serinliği yaratmak için kullanılan bu eşyalarda kullanıma bağlı olarak zamanla birçok farklı problemin meydana gelmesi söz konusu olur. Kullanım nedeni ile oluşan her arızayı kısa süre içerisinde çözmek mümkündür. Arıza veren klimalarda aciliyet gerektirdiği durumlarda firmamız ile iletişime geçerek adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Adresinize gelen personellerimiz klimanızın modeli ve markası ne olursa olsun her koşulda sizlere memnun olacağınız bir hizmet kalitesi sunar. Her daim müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız bütün çalışmalarda oldukça profesyoneldir ve piyasa genelinde uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Klima bakımı ve servis hizmeti esnasında klimalarınızda eğer parça değişimini gerektirecek bir durum söz konusu olursa bu durumda da yine personellerimiz yanlarında getirdikleri yedek parçalar ile en kısa süre içerisinde klimalarınızda gerekli servis hizmetini gerçekleştirir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak ve klimalarınızın ömrünü uzatmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Montaj ve Tamir Hizmeti

Klimalar kullanılacak alanlara göre oldukça farklı modeller ile tasarlanmıştır. Duvardan montajı yapılan klimalara ek olarak son zamanlarda tavan tipi klimalar, asma tavan klima tipleri, yer tipi klimalar, salon tipi klimalar, kanallı tip klimalar ve taşınabilir mobil özelliğe sahip klimalar da oldukça tercih edilen modeller arasında yer alır. Klimalarda eğer uygun yer tercih edilmezse yanlış yere sabitlenen klimalardan yüksek verim ve performans elde edilmesi mümkün olmaz. Tercih edeceğiniz klimalarınızda başarılı bir montaj hizmeti almak ve ilerde oluşacak birçok probleme karşı erken önlem almak için sizler de klima servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Küçükçekmece Klima Servisi ihtiyacınız doğduğunda hiç arayışa girmeden bizimle iletişime geçerek en kısa sürede bizlerden kaliteli hizmetler sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Klima Sökme ve Taşıma Hizmeti

Kullandığınız klimalarda ihtiyacınız olacak sökme ve taşıma hizmeti için yine firmamız ile iletişime geçebilir ve yeni adresinize kaliteli koşullarda klimanızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz klimalarınızın sökme işlemi için adresinize gelen personellerimiz burada titizlik ile klimanızı bulunduğu yerden söker ve dilediğiniz noktaya tekrar montajlanmasını sağlar. Firmamız ile iletişime geçerek klimanız ile ilgili duyacağınız her türlü hizmet ihtiyacında firmamız ile iletişime geçebilir ve bizlerden fiyat alabilirsiniz.


Nette Servis firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://netteservis.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Nette Servis Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Nette Servis için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Nette Servis Firması 27-06-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-06-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,019 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05337348675
Güvenlik Kodu: