ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Rmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 395 50 59
Adres MELIH GOKCEK BLV. NO 18/76 IVEDIK OSB, 06378, ANKARA - Yenimahalle
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ rmftek.com
Görüntülenme228 Kez Görüntülendi.
WebsiteRmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇
Eklenme Tarihi20-12-2022
Puan Ver
Konumu MELIH GOKCEK BLV. NO 18/76 IVEDIK OSB, 06378, ANKARA - Yenimahalle

RMFTEK Türkiye'nin en büyük elektronik gaz hacim düzeltici üreticisidir. Elektronik gaz hacmi düzeltici, gaz sayacından gelen darbe sinyalini sayar aynı zamanda kullandığı sensörleri ile gaz akışının olduğu hattın sıcaklık ve basınç bilgilerini ölçer. Elde ettiği gaz darbe sayısı ,sıcaklık ve baınç bilgisini kullanarak gazla ilgili hesaplamalar yapar. Ayrıca hesaplanan değerleri saatlik,günlük ve aylık  aralıklarla hafızasında saklar. Cihaz bu değerleri farklı arayüzler aracılığıyla iletebilir. Genellikle tehlikeli ortamlarda kullanılır.

EVC, KIWA ATEX II 1G Ex ia [ia IIC] IIB T3 Ga (KIWA 15ATEX0049X) sertifikalıdır. Harici bir güç kaynağına bağlandığında düşük  güç tüketimine sahiptir.

Ürün ailesi, yüksek performanslı doğal gaz ölçüm ve veri toplama uygulamaları için tasarlanmıştır. Kompakt bir muhafaza ve tam donanım özelliklerine sahiptir. Entegre bir basınç sensörüne ve sıcaklık sensörüne sahiptir. Endüstriyel tip sayaçlarla uyumludur. Aynı zamanda güçlü telemetri yetenekleriyle birlikte gelir.

Ürün ailesi dört versiyonda mevcuttur. Üst düzey bir tek akışlı sürüm, orta özellikli bir model , bir çift akışlı model ve bir düşük maliyetli model içerir. Akıllı basınç sensörleri, PT1000, sıcaklık sensörleri, antenler, takılabilen haberleşme seçenekleri gibi aksesuarları bulunur. Sekiz düzeltme modu vardır. Yaygın kullanılan sayaçlar ile uyumludur. Dahili bir kullanım kılavuzu ile donatılmıştır.

Ürün, akıllı cihazlarla uyumludur . Veri indirme ve yapılandırma işlevleri sağlar. Bir masaüstü bilgisayar tarafından cihaza erişilebilir ve bu sayede cihazın konfigürasyon parametreleri, anlık ölçümler ve hafızaya kaydedilen ölçümler görülebilir. Aynı zamanda cihazın tuş takımından ve bilgisayardan erişirken kullanıcı işlemleri sınırlandırılabilir. Ayrıca birçok alarm oluşturabilir. 

MICRO-Z serisi Elektronik Hacim Düzeltici cihazlar uygun fiyatlıdır. EN 12405, MID, Welmec 7.2 sertifikaları mevcuttur. Dijital input ve output kanallarına sahiptir. Geniş kapsamlı bir kullanıcı kılavuzuna sahiptir .
 


Rmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.rmftek.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Rmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Rmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Rmftek Elektroni̇k Ürünler Ve Si̇stemler Anoni̇m Şi̇rketi̇ Firması 20-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 228 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03123955059
Güvenlik Kodu: