ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 371 29 00
Adres Barbaros, 5301. Sk. Uslu İşhanı No: 1 Kat: 5 İç Kapı No: 505, 35080 Bornova / İzmir
SektörDiğer
Mailmavicevredanismanlik @ yandex.com
Görüntülenme28 Kez Görüntülendi.
WebsiteMavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇
Eklenme Tarihi07-04-2023
Puan Ver
Konumu

İzmir Mavi Çevre, çevre danışmanlık hizmetleri sunan bir firmadır. Çevrenin korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanması konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahip olan İzmir Mavi Çevre, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İşletmelerin çevresel yükümlülüklerini yerine getirirken, çevre kirliliği ile mücadele etmeleri ve sürdürülebilir bir gelecek için çevre dostu yöntemler geliştirmeleri gerekmektedir. İzmir Mavi Çevre, bu yönde işletmelere doğru adımları atmaları için gerekli danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

İşletmelerin çevresel izin, lisans ve raporlama süreçlerinde profesyonel destek sağlayan İzmir Mavi Çevre, ayrıca çevre yönetim sistemleri kurulumu ve denetimi, karbon ayak izi hesaplanması, atık yönetimi, atık su arıtma ,çevre etki değerlendirmesi (ÇED), su yönetimi ve enerji verimliliği konularında da danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İzmir Mavi Çevre'nin sunduğu hizmetler, işletmelerin çevresel yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, çevre dostu uygulamaların benimsenmesi ve sürdürülebilirliğin sağlanması için önemli bir adım olmaktadır. İzmir Mavi Çevre'nin müşteri odaklı yaklaşımı ve tecrübeli kadrosu sayesinde, işletmelerin çevresel hedeflerine ulaşmaları kolaylaşmaktadır.

Sonuç olarak, İzmir Mavi Çevre, çevre danışmanlık hizmetleri konusunda uzman bir firmadır ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere doğru adımları atmaları için gerekli danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. İşletmelerin çevresel yükümlülüklerini yerine getirmelerine ve sürdürülebilir bir gelecek için çevre dostu uygulamaların benimsenmesine yardımcı olan İzmir Mavi Çevre, müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ,

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ,

KARBON AYAK İZİ,

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİ DANIŞMANLIĞI,

İÇME SUYU ARITMA TESİSİ İŞLETMESİ,

ATIKSU ARITMA TESİSİ İŞLETMECİLİĞİ,

SU AYAK İZİ,

ATIK  DANIŞMANLIĞI,

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK,

YÖNETİM SİSTEMLER DANIŞMANLIĞI,

PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI(PKD),

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖLÇÜMÜ,

BİLİR KİŞİ GÖRÜŞÜ


Mavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mavi-cevre.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mavi̇ Çevre Çevre Danişmanlik Hi̇zmetleri̇ Firması 07-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 28 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05443712900
Güvenlik Kodu: