ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Meaport Logistik Ve Nakliye - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 958 46 30
Adres Limonluk Mh. 2493 sk. Harman yalı konutları no:1 B/8 Yenişehir/Mersin
SektörUlaşım Firmaları
Mailinfo @ meaport.com
Görüntülenme2,302 Kez Görüntülendi.
WebsiteMeaport Logistik Ve Nakliye
Eklenme Tarihi02-05-2021
Puan Ver
Konumu

Meaport Lojistik ve Ticaret A.Ş., 2019 yılında Asya, Avrupa, Amerika ve Orta Doğu'da nakliye şirketi olarak faaliyet göstermeye başladı. 
Temel önceliklerimiz arasında, talebi karşılamak için müşterilerimizle sürekli iletişim kurmak ve gelecekte tedarikçilerimizle güçlü karşılıklı ortaklıklar kurmak yer alıyor. 
7/24 mevcut olan müşteri desteği ve problem çözme stratejimiz bizi karayolu taşımacılığı, hava taşımacılığı, sıvı taşımacılığı, proje lojsitiği ve kargo sektörlerinde benzersiz kılıyor.

Her büyüklükteki bölgesel ve uluslararası şirketler için müşteri odaklı, kapıdan kapıya sözleşmeli teslimat, tedarik ve nakliye yönetimi sistemlerini koordine ediyor ve yürütüyoruz. Nakliye hizmetlerimiz, gümrük müşavirliği tarafından desteklenen 
hava, deniz ve karayolu taşımacılığı ile ilgili tüm şartnameleri kapsamaktadır.


Meaport Logistik Ve Nakliye firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.meaport.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Meaport Logistik Ve Nakliye Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Meaport Logistik Ve Nakliye için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Meaport Logistik Ve Nakliye Firması 02-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,302 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05079584630
Güvenlik Kodu: