ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(554) 474 46 06
SektörYapı ve İnşaat
Mailmersa @ toshiba-klimabayi.com
Görüntülenme1,612 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/mersa-muhendislik-to/
Eklenme Tarihi26-04-2021

Firma Adresi : Tatlı su mahallesi Şanlı caddesi No 59 A Ümraniye İstanbul

2017 yılında kurulan Mersa Mühendislik iklimlendirme ve inşaat taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Mersa mühendislik çatısı altında TOSHİBA KLİMA ve ALARKO CARRİER münhasır yetkili bayilikleri bulunmaktadır. Showroom mağazası ile hizmet veren şirketimiz, ısıtma ve soğutma ürün gruplarının satışını yapmaktadır. Satış sonrası teslimat ve kurulum hizmeti şirketimiz personeli tarafından titiz bir şekilde verilmektedir.
  
Kurulduğu yıldan bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Mersa Mühendislik, yılların vermiş olduğu iş ve saha tecrübesi ile tüm projelerini zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı şirketimiz faaliyetlerine özverili bir şekilde devam etmektedir.

 

Telefon numarası: 0(554) 474 46 06

Firma adresi ve konumu: Tatlı su mahallesi Şanlı caddesi No 59 A Ümraniye İstanbul

Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı / İstanbul

Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mersa Mühendislik – Toshiba Klima Yetkili Satıcısı Firması 26-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,612 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05544744606

Güvenlik Kodu: