ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mesak Belgelendirme - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası(0552) 601 94 90
Adres Oğuzlar Mah. İlhami Soysal Cad. No:20/12 Çankaya/Ankara
SektörHizmet Sektörü
Mailbilgi @ mesakbelgelendirme.com.tr
Görüntülenme33 Kez Görüntülendi.
WebsiteMesak Belgelendirme
Eklenme Tarihi14-07-2023
Puan Ver
Konumu

Mesleki Yeterlilik Belgesi; MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlarca verilen, ulusal yeterliliklerde belirlenmiş belirli esaslar çerçevesinde yapılan ölçme / değerlendirme sonucunda başarılı kişilere verilen MYK belgesi; kişinin almak istediği meslekte bilgi, beceri ve yetkinliğinin uygun olduğunu gösteren ve kanıtlayan belgedir.

 

Mesak Belge,Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilmiş ve Türk Akreditasyon Kurumu’na (TÜRKAK)  Akredite bir Kuruluştur.

 

Mesak Belgelendirme tarafından yapılan ölçme / değerlendirmeler sonucunda başarılı olan bireylere belge düzenlenir.


Mesak Belgelendirme firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mesakbelgelendirme.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mesak Belgelendirme Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mesak Belgelendirme için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mesak Belgelendirme Firması 14-07-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-07-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 33 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05526019490
Güvenlik Kodu: