ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mindfulness İletişim - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 333 36 63
SektörBilişim
Görüntülenme926 Kez Görüntülendi.
WebsiteMindfulness İletişim
Eklenme Tarihi28-01-2022

Firma Adresi : Türkiye

Mindfulness Cepte, Abonelik gerçekleştiren Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarının, Mp3 müzikler, Egzersiz videoları, Rahatlama terapisi videoları, Meditasyon videoları, Zihinsel farkındalık videoları izleyebileceği ve bir çok uygulamadan yararlanabileceği servistir. Vodafone kullanıcıları için 56 TL olan bu servis, Türk Telekom kullanıcıları için 40 TL olup, iptal edilmediği sürece her ay yenilenmektedir. İnternet üzerinde gezinirken telefonunuza gelen 4 haneli kodu abonelik ekranına girerek ve onay vererek abonelik başlar.

Vodafone Mindfulness Aboneliği İptal Etme

Vodafone kullanıcıları İptal Mindfulness yazıp 1240’a kısa mesaj göndererek aboneliklerini iptal edebilirler. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra tarafınıza iptal mesajı gelecektir ve aboneliğiniz sonlanana kadar tarafınıza bir kullanım hakkı tanınacaktır.

Türk Telekom Mindfulness Cepte Aboneliği İptal Etme

Türk Telekom kullanıcıları İptal Mindfulness yazıp 3480’e kısa mesaj göndererek aboneliklerini iptal edebilirler. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra tarafınıza iptal mesajı gelecektir ve aboneliğiniz sonlanana kadar tarafınıza bir kullanım hakkı tanınacaktır.

Mindfulness Cepte İletişim Numarası

Mindfulness cepte iletişim numarası 0850 333 36 63 olarak sitede paylaşılmıştır. İlgili şikayetinizi servis numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Telefon numarası: 0(850) 333 36 63

Firma adresi ve konumu: Türkiye

Mindfulness İletişim Sungurlu / Çorum

Mindfulness İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nasiliptaledilir.net/mindfulness-nedir-nasil-iptal-edilir/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mindfulness İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mindfulness İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mindfulness İletişim Firması 28-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 926 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503333663

Güvenlik Kodu: