ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mobilchet - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(531) 431 76 1
Adres ÜÇKÖPRÜ KÖYÜ UFUK MEVKİİ 107. SK. NO: 53 İÇ KAPI NO: 1 KAYNAŞLI / DÜZCE
SektörBlog
Mailmurat.t.81 @ hotmail.com
Görüntülenme13 Kez Görüntülendi.
WebsiteMobilchet
Eklenme Tarihi12-07-2022

Sohbet Yıldızı

Merhaba sevgili http://www.Mobilchet.com  Sohbet yıldızı sakinleri Sizlere tekrardan aranızda sohbet, chat, mobil makalesi yazmakta bulunmaktayım. Sizlere selam sevgi sunar herkese dostça bir iletişim ile sohbet iletişim kurmanızı dileriz. Herkesin birbirinden farkı olmadığını herkes kabul etmeli. Burada fikir görüş ayrılığına düşmek herkes için zor bir süreç ve sor bir muhabbet ortamı oluşturur. Bu yüzden iletişimde olanlar kendilerine kesinlik ile çekim düzen vererek sohbet etmesine bu şekilde devam etmelidir.

Bu bizim birbirimize insanı olarak yaklaşımda olan insanca davranış olarak herkesin de ilgisini çekmesi lazım. Bu bizim mekanda sizlere sunduğumuz özel şart ve özel kuraldır. Bundan geri adım atmanızı yönetim kadrosu olarak kimse beklemesin. Bu kurallar herkes için varsayımdır.

Yeni uygulama olarak sizler için ne uygunsa onu en iyi şekilde yapmak için en iyi şekilde çalışmalar devam ederken sizlerde kendinize düşen imtiyazları arkadaş eş dost çevrenize yapmalısınız. Görevden alınanlar bir daha sohbet genelinde yetkili olma hakkına katılamaz. Bizim kural etiklerimiz keskin viraj gibi keskindir. Küfür , argo sözler kullanan şahıslar kesinlik ile bir daha yetki makamında olmaz.

Bizim kurallarımız budur. İsteyen uyar, istemeyen uymaz. Bu kişinin kendini görmek istediği yer ile tayindir. Kurumumuz kimsenin kendine oyuncak olacak şekilde bir alt yapıda değildir. Herkes hakkını hukukunu bilerek hareket etmesi gereklidir. Biz imkanları zorlarken sizde kendinize düşeni yapmak zorundasınız. Torpil denen olaylar asla bizim mekanda kesinlikle söz konusu değildir bu bizim katı çizgimizdir sevgili kullanıcılarımız bunları unutmayalım.

Chat Odaları

Chat, Sohbet Odalarımızda Yetkili olmak sorumluluk ister, disiplin ister arkadaşlar. Yetkili olmak demek sulh eden , idare eden , idari sorumluluk alanında olan kendine görev verilen görevi yerine getirendir. İdareci olan sohbet kanalında kavgaya izin vermemelidir. Küfür argo konuşanın kanaldan uzaklaşmasını /zline nick olarak yaparak kanaldan o kişinin atılmasını sağlamak zorundadır. Aksi taktirde görevden alınarak yerine başka bir arkadaşın atanması sağlanır.

Bizler Burada yazımızı sonlandırmadan sizlerden her zaman istediğimiz tek şey arkadaşlar, İçeriklerimize yorum yapmanız, olumlu, olumsuz, ön görüşleriniz bizler için çok önemli olduğunu asla unutmayın dostlar. Saygılar sevgiler bizden iyi günler..

 

Mobilchet - Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları


Mobilchet firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mobilchet.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mobilchet Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mobilchet için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: