ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Mükyen İnşaat - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(535) 714 90 13
Adres Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi, Mazaya Ritim İstanbul, A5 Blok Kat: 26 Daire:143 Maltepe İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ mukyeninsaat.com
Görüntülenme148 Kez Görüntülendi.
WebsiteMükyen İnşaat
Eklenme Tarihi21-12-2022
Puan Ver
Konumu

Mükyen İnşaat'ı Yakından Tanıyın

Mükyen İnşaat, dinamik ve akılcı iş programı ile müşterilerine yüksek konforu sağlamakla kalmayıp ayrıca sizlerin son deprem yönetmeliğine uygun yapılar yaparak güvenliğinizi maksimum hassasiyet göstermektedir. Mükyen İnşaat, gelişen teknolojiyle birlikte sizlerle bambaşka bir estetiği konforla birlikte tanıştırıyor. Bu sayede siz müşterilerimizin yaşam boyu rahat edebileceğiniz göz kamaştıran bu estetik görünüm ve yüksek konforlu yapılar ile geleceğinizi tasarlıyoruz.

Çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak için genç, dinamik ve zeki bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Asıl güç aldığımız yer ise müşterilerimizin büyük bir hayranlıkla bizleri tercih etmeleridir. Yaşam ve kaliteyi sizler için birleştiren ilkelerinden ödün vermeyen, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Genç, zeki, dinamik ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş teknik kadromuz ile kaliteden asla ödün vermeden en optimum şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Teknolojiyle sürekli kendini geliştiren genç kadromuz ile güvenilir, çağdaş bir toplumun temellerini atarak sektörde lider konumuna erişmek.


Mükyen İnşaat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://mukyeninsaat.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Mükyen İnşaat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Mükyen İnşaat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Mükyen İnşaat Firması 21-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 148 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05357149013
Güvenlik Kodu: