ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Nta Lojistik - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası03242381494
SektörKargo & Taşımacılık
Mailntadestek @ gmail.com
Görüntülenme168 Kez Görüntülendi.
WebsiteNta Lojistik
Eklenme Tarihi11-09-2023

Firma Adresi : Camişerif mahallesi, Çakmak Caddesi, No:9 Gökçe İş Merkezi Kat:2

NTA Lojistik şirketimiz 2019 yılında kurulmuştur; Günümüzde Mersin merkezli olmak üzere müşterilerine taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir.

NTA Lojistik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve hassas gönderilerinizin güvenliğini sağlamak için titizlikle çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş karayolu taşımacılığı çözümleri için bizimle iletişime geçin.

Karayolu Taşımacılığı
NTA Lojistik olarak, karayolu taşımacılığı konusunda etkin ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli sürücülerimizle, ürünlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde destinasyona ulaşmasını sağlıyoruz.

Karayolu taşımacılığı, esneklik, zaman tasarrufu ve kapıdan kapıya teslimat avantajları sunar. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, taşımacılık ihtiyaçlarınıza özelleştirilmiş çözümler sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

NTA Lojistik olarak, müşterilerimize güvenilir ve zamanında teslimatlar sağlamak için her zaman yanınızdayız.

  • Uzman Operasyon Çalışanları
  • Profesyonel Destek
  • Hızlı ve Güvenli
  • En Geniş Servis Ağı

Telefon numarası: 03242381494

Firma adresi ve konumu: Camişerif mahallesi, Çakmak Caddesi, No:9 Gökçe İş Merkezi Kat:2

Nta Lojistik Akdeni̇z / Mersin

Nta Lojistik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nta.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Nta Lojistik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Nta Lojistik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Nta Lojistik Firması 11-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 168 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03242381494

Güvenlik Kodu: