ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Okyanus Kolejleri ESENKENT - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 605 06 09
Adres Talat paşa cad. aşık veysel mh. no:1 ESENKENT- i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Görüntülenme592 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/okyanus-kolejleri/
Eklenme Tarihi17-11-2020
Puan Ver

Okyanus Kolejleri öğrencileri, her kademede başarı ve yeteneklerini, Okyanus Kolejleri içerisinde geliştirilen yapay zeka platformu Okyanus Pusulam üzerinden takip eder ve ona göre çalışmalarını planlar.

Vizyonumuz

Eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Misyonumuz

Temelde, öğrenmeyi öğretmek anlayışı ile çıktığımız yolculuğumuzda, Türkiye’nin yanı sıra bölge ülkelerinde de kurmayı hedeflediğimiz yeni okul zincirlerimizle ve fark üreten insan kaynağımızla; dünya barışına katkı sağlayan bireyler yetiştirmektir. Spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslar arası başarılara sahip, keşifler ve bilimsel icatlar yapan bilim adamları ile geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır.

 


Okyanus Kolejleri ESENKENT firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Okyanus Kolejleri ESENKENT Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Okyanus Kolejleri ESENKENT için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: