ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Omorphia - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 195 01 71
Adres İskele Mah. Kabaağaç Cad. 549. Sok. No.3/2 Burhaniye / Balıkesir
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ omorphia.com.tr
Görüntülenme30 Kez Görüntülendi.
WebsiteOmorphia
Eklenme Tarihi10-04-2023
Puan Ver
Konumu
premium bootstrap themes

Merhaba.

Adını köken olarak Yunancada “güzellik” anlamına gelen bir sözcükten alan Omorphiá (Oμορφιά) markası, 2022 yılında oluşturulmuştur.

 

Omorphiá ailesinin temel amacı; kaliteyi ön planda tutarak, sağlıklı gıdanın yanı sıra doğal kozmetik ürünleri de hızlı ve sorunsuz teslimat yöntemleriyle tüketicilere ulaştırmaktır.

Hedefimiz; e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek firma” konumuna ulaşarak, sitemizden mutlu tüketici olarak ayrılmanızı sağlamaktır.

 

İnsan ve çevre sağlığına faydalı, doğal ürünlerin satışını gerçekleştirdiğimiz platformda; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, kolay iptal/iade/değişim bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım gösteren keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyoruz.

 

Markamız perakende satış ile başladığı girişimcilik serüvenini kullanıcı dostu ve kolay e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmıştır.

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak, çözüm ve güven ilkesiyle yola çıktığımız bu serüvende; yasal mevzuat çerçevesinde, istikrarlı bir şekilde sayısız müşteriye en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

 

Ürünlerimizi internet üzerinden ve sipariş yoluyla müşterilerimize sunmaktayız.

Kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Markamız çatısı altındaki ürünleri deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü emek vererek, güzel ve anlamlı bir yol izlediğimize inanıyoruz.

 

İşi ilk seferinde doğru yaparak kusursuz hizmet vermek, her koşulda müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak adına sizin için çalışıyoruz.

Sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Doğadan gelen güzellik

Beauty from nature

Oμορφιά από τηφύση

Omorphiá apó ti fýsi

 

Omorphiá ®

[email protected]

www.omorphia.com.tr

www.omorphiaturkey.com

+90 544 195 01 71

 


Omorphia firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.omorphia.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Omorphia Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Omorphia için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Omorphia Firması 10-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 30 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05441950171
Güvenlik Kodu: