ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Onofis - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 840 97 73
Adres Mevlana Mahallesi 1743.Sk. No:48 Bornova/İZMİR
SektörTelekominikasyon
Mailinfo @ onofis.com
Görüntülenme34 Kez Görüntülendi.
WebsiteOnofis
Eklenme Tarihi14-06-2022

ONOFİS 7/24 Hosting Destek Ekibi ile web hosting , bayi hosting, alan adı kayıt, kiralık sunucu , VPS, VDS ve SSL Sertifikası hizmetleri sunmaktadır.

Onofis (Onofis Internet Servisleri), Türkiye, Amerika ve Avrupa' da web hosting, kiralık sunucu ve domain adı tescili hizmeti veren kuruluşlar arasında lider konumdaki firmalardandır.

En hızlı, en güvenilir, en kaliteli web hosting ve domain tescili hizmetlerini sağlamayı amaçlayan ve altyapısını bu yönde geliştiren Onofis, 2000 yılında kurulmuş olup, yurtiçinde ve yurtdışındaki binlerce bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

Kurulduğundan beri sürekli olarak kendini yenileyen Onofis, özellikle Türkiye'de başka hosting firmaları tarafından da taklit edilmeye çalışılan bir marka haline gelmiştir.

Onofis, dürüst, konusunda uzman, tecrübeli, ve dinamik bir ekipten oluşmakta olup, hızla gelişen internet teknolojileri karşısında ortaya çıkabilecek müşteri ihtiyaçlarına yönelik modüler web hosting çözümleri sunmaktadır.

2000 yılında hitstar.org olarak yola başlayan Onofis İnternet Servisleri, 2007 yılından önce hosting hizmetlerini Houston/ABD de kiraladığı dedicated sunucular üzerinden sağlayan Onofis İnternet Servisleri, özellikle müşteri sayısının artması ve bununla birlikte artan hız ve güvenlik ihtiyaçları nedeniyle hosting ve sunucu hizmetini satın aldığı yüksek kapasiteli sunucular üzerinde, İzmir Data Center' ından hizmet vermeye başlamıştır.


Onofis hakkında ne düşünüyorsun?

Güvenlik Kodu: