ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Op. Dr. Zekeriya Güner - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(532) 670 30 84
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ drzekeriyaguner.com
Görüntülenme1,293 Kez Görüntülendi.
WebsiteOp. Dr. Zekeriya Güner
Eklenme Tarihi08-09-2021

Firma Adresi : Yalı Park Yaşam Mavişehir Ofisleri, 6523. Sk. No: 32-B Daire: 102, 35590 Karşıyaka, İzmir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Zekeriya Güner İzmir'de kendi muayenehanesinde doğal doğum, gebelik takibi, yüksek riskli gebelik takibi, histeroskopik cerrahi, laparoskopik cerrahi, kısırlık, çikolata kisti konularında hastalarına hizmet vermektedir. Gebelik takibi için bilgi ve randevu almak için 0532 670 30 84 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(532) 670 30 84

Firma adresi ve konumu: Yalı Park Yaşam Mavişehir Ofisleri, 6523. Sk. No: 32-B Daire: 102, 35590 Karşıyaka, İzmir

Op. Dr. Zekeriya Güner Karşiyaka / İzmir
YORUMLAR

Tilbe

Tamamen tesadüf eseri yollarımız kesişti doktorumuzla, ama bu hayattaki en büyük şansımız bizim Zekeriya Bey. Hamilelik süreci başlangıcında 2 cmle başladığımız dermoid kist 1 ayda 8 Cm boyuna geldi, etrafında dönme, kangren veya patlaması vb riskleri olmasına rağmen her şey dikkatle gözlemlendi. devamında 18. Haftada 2,5 cm rahim ağzı uzunluğu teşhisi konuldu, doktorumuz sayesinde 24. Haftaya kadar 2.5 cm koruduk fakat 24 hafta itibariyle minik tekrar gelmeye kalktı ve 0.9 cm olan rahim ağzı uzunluğu büyük mucize ve doktorumuzun dikkatiyle serklaj ile kontrol altına alındı. Ne zaman istesem telefonun ucundaydı bizimle beraber hop oturdu hop kalktı, biz aramadan hep o bizi aradı sürekli haftalık kontrollerle ve tedavi süreciyle tedbiri elden bırakmadı, gebeliğin devamında sürece düşmeyen tansiyonda eklendi ama doktorumuz bununda kontrolünü yaparak erken müdahale ile ciğer geliştirici iğne ile önlemini aldı. 34. Haftada miniğimizi açılma sebebiyle çok rahat geçen normal doğumla kucağımıza aldık prematüre ve çok erken doğmasına rağmen tüm tedbirler alındığı İçin bebeğimin hiç bir desteğe ihtiyacı olmadı. Bu siteye sadece bu yorumu yapabilmek için üye oldum. Sevgili anne adayı eğer Zekeriya Beyi araştırmak İçin bu sayfaya girdiysen hiç düşünmeden gitmelisin gittiğinde de Tilbe’nin selamı var dersen sevinirim. Ne kadar zorlu bir süreç olsa da çok güzel bir hikaye yazdığımız İçin Zekeriya Beye buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.


Op. Dr. Zekeriya Güner firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.drzekeriyaguner.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Op. Dr. Zekeriya Güner Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Op. Dr. Zekeriya Güner için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Op. Dr. Zekeriya Güner Firması 08-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,293 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05326703084

Güvenlik Kodu: