ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(538) 505 67 10
SektörReklam Şirketleri
Mailortakfrekanstr @ gmail.com
Görüntülenme382 Kez Görüntülendi.
WebsiteOrtak Frekans Dijital Reklam Ajansı
Eklenme Tarihi20-01-2022

Firma Adresi : İstiklal Mahallesi Çark Caddesi 291 SokakRecep Tan İş Merkezi Ofis No:205

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı Olarak Profesyonel Ekibimiz İle Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetlerimizi Müşterilerimize Sunmaktayız.

  • Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile işletme ve markanızı potansiyel hedef kitlenizle buluşturup dönüşümlerinizi arttırıyoruz.
  • Sosyal medya yönetimi  ile sosyal medyanızı doğru ve büyüme odaklı yönetiyoruz. Firmanızın sunduğu ürün/hizmetleri takipçilerinize sıklıkla hatırlatarak etkileşimlerinizi arttırıp yeni potansiyel takipçilerinize organik olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Kurumsal kimlik çalışması ile sektörünüze uygun logo, broşür, kartvizit, renk skalası vb. grafik tasarım çalışmaları yaparak kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.
  • Grafik tasarım hizmetleri ile kurumsal kimliğinize uygun en çarpıcı kreatif çalışmaları hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
  • Arama motoru optimizasyonu ile firmanızın arama motorlarında reklamsız ve optimize bir şekilde üst sıralara çıkması için çalışmalar yapıyoruz.
  • Web site tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi sunduğunuz kullanışlı ve hızlı bir web sitesini hazırlıyoruz.

Telefon numarası: 0(538) 505 67 10

Firma adresi ve konumu: İstiklal Mahallesi Çark Caddesi 291 SokakRecep Tan İş Merkezi Ofis No:205

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı Serdi̇van / Sakarya

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ortakfrekanstr.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı Firması 20-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 382 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05385056710

Güvenlik Kodu: