ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Osb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(553) 956 96 99
Adres Serhat, 1354. Cadde no: 138 D:152, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara
Sektörİthalat - İhracat
Mailosbbazaarcom @ yandex.com
Görüntülenme21 Kez Görüntülendi.
WebsiteOsb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği
Eklenme Tarihi30-04-2023
Puan Ver
Konumu

Firmaların ihtiyacı olan ürünleri ister yurt içinde ki üreticilerden isterseniz de yurt dışında ki üreticilerden en uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz. Üreticilerin iç pazarda dış pazarda daha rekabetçi olmaları için gerekli mamul veya ara mamulü en uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz.

Organize sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren işletmelerin yani üreticilerin ürünlerini son kullanıcıya taşıyan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Bizden alacağınız teklifler piyasada ki en uygun fiyatlar olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. İlkemiz Güler yüzlü Mutlu Müşteri anlayışıdır.


Osb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.osbbazaar.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Osb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Osb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Osb Bazaar İthalat İhracat Danişmanliği Firması 30-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 21 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05539569699
Güvenlik Kodu: