Sektordizini.com Kobilerin yanında!
Giriş Yap
Kayıt Ol
Öykü halı Yıkama
Telefon 05418223821
Adres
Mail Adresi oykuhaliyikama@hotmail.com
Kategori Blog
Açıklama
İstanbul Avrupa yakasına halı yıkama hizmeti vermektedir.
Firma Puanı
YORUMLAR
Tarık Ay

Beşiktaş halı yıkama hizmetinden faydalandigim bir firma. Sektör dizini sayesinde işini 4/4 Luk yapan Öykü halı yıkama firmasıyla tanıştım. Sektör dizininde böyle kaliteli işletmelerin yer alması çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

Hanife Bulut

Sektör dizininde halı yıkama firması ararken denk geldiğim, ilk defa karşılaştığım kuruluş. Yorumlarına baktığımda bir çok olumlu yorum gördüm. Gerçekten işlerinde başarılılar. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca sektör dizini kurucusuna da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah her zaman böyle kaliteli firmaları bunyenizde barindirirsiniz.

Cansu

Koltuk yıkama hizmeti aldım, işlerinde gerçekten çok profesyoneller. Kesinlikle uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Papatya

İstanbulda yaşıyor ve halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ezgi

Yaptıkları işte gayet başarılılar. Öykü halı yıkama fabrikası'nı tavsiye edebilirim. 3 kez halı yıkama hizmeti aldım.

İlkim

Arkadaşlar gayet titiz bir çalışma yapmışlar. Kendilerini tebrik ediyorum. 5 yıldızdan fazlasını hakediyorlar. Teşekkürler.

Seda

Halı yıkama konusunda arama yaparken sektör dizini sitesine denk geldim ve Öykü halı yıkama fabrikasıyla karşılaştım. Yorumları okuduktan sonra etkilendim ve bende hizmet almak istedim. Arkadaşlar halılarımı bugün aldılar, temizlik sonrasında duruma göre buradan notumu paylaşacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Nihat

Uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet alabileceğimi doğru konuşmak gerekirse hiç düşünmüyordum. Halılarım geldikten sonra anladım ki yanılmışım. Arkadaşlar tertemiz, çiçek gibi bir işlem yapmışlar. Griye dönmüş beyaz halım ilk gün ki gibi pırıl pırıl geldi. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra sizinle çalışmaya devam...

Tahir

Kesinlikle tavsiye ederim. Bir kez denemek için hizmet alanların vazgeçemeyeceği firmanın adıdır:) Yaptıkları işin hakkını veriyorlar.

Aydan

Halı yıkama firmaları arasında benim için vazgeçilmez bir firma olmuştur. Halı yıkama işini gerçekten biliyorlar. Telefonla arayıp teşekkürlerimi bildirdim ama internette de bir yorumum bulunsun istedim.

Hanife

Güzel hizmet veriyorlar. Halı yıkama hizmeti konusunda arkadaşlar gerçekten başarılılar.

Nihal

İstanbul halı yıkama hizmetinde tavsiye edilebilecek firmalar arasında ön sıralarda yer alıyor diyebilirim. Deneyerek siz de kararınızı verebilirsiniz.

Halı yıkama

Gayet başarılı bir işçilik. Hayırlı işler, bol kazançlar.

Yorumunu Yaz.