FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Öykü halı Yıkama Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Öykü halı Yıkama
Öykü halı Yıkama - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon 05418223821
Website Öykü halı Yıkama
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Sektör Temizlik
Öykü halı Yıkama - Telefon - Adres

Beşiktaş halı yıkama hizmeti başta olmak üzere İstanbul halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren Öykü halı yıkama firması siz tüketicilere istanbul halı yıkama, istanbul koltuk yıkama, istanbul stor perde yıkama, istanbul yatak yıkama gibi temizlik hizmetleri vermektedir.

Öykü halı yıkama fabrikası tamamen doğal organik ürünler kullanarak uygun fiyatlarına derinlemesine bir temizlik hizmeti gerçekleştirmektedir. Bizler için sağlığınız ilk başta gelir ve bunun ardından müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya çalışmaktayız. Uzman ekibimiz ve son teknolojik araçlarımızla hijyenik bir yıkama hizmeti veriyoruz.

Evinizin gösterişini ön planda tutan halılarınız vücutla surekli temas halindedir. Halılar ayrıca evdeki kir ve toz zerreciklerini dokularının arasına hapsettikleri için belirli periyotlarda yıkanması gerekmektedir. Halı yıkama işlemi yapılırken doğru teknikler kullanılarak temizlik yapıldığında halılarınız zarar görmeden temizlenir. 

İstanbul Avrupa Yakası için halı yıkama, koltuk yıkama, stor yıkama, yatak yıkama hizmetleri almak istiyorsanız bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.


Öykü halı Yıkama İletişim Bilgileri Nedir?


Öykü halı Yıkama Adresi Nerede ?

Adresi:

Öykü halı Yıkama Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 05418223821

Öykü halı Yıkama Hangi İldedir?

Öykü halı Yıkama Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 11/07/2020
Firma Puanı
Konumu
YORUMLAR
Tarık Ay

Beşiktaş halı yıkama hizmetinden faydalandigim bir firma. Sektör dizini sayesinde işini 4/4 Luk yapan Öykü halı yıkama firmasıyla tanıştım. Sektör dizininde böyle kaliteli işletmelerin yer alması çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

Hanife Bulut

Sektör dizininde halı yıkama firması ararken denk geldiğim, ilk defa karşılaştığım kuruluş. Yorumlarına baktığımda bir çok olumlu yorum gördüm. Gerçekten işlerinde başarılılar. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca sektör dizini kurucusuna da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah her zaman böyle kaliteli firmaları bunyenizde barindirirsiniz.

Cansu

Koltuk yıkama hizmeti aldım, işlerinde gerçekten çok profesyoneller. Kesinlikle uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Papatya

İstanbulda yaşıyor ve halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ezgi

Yaptıkları işte gayet başarılılar. Öykü halı yıkama fabrikası'nı tavsiye edebilirim. 3 kez halı yıkama hizmeti aldım.

İlkim

Arkadaşlar gayet titiz bir çalışma yapmışlar. Kendilerini tebrik ediyorum. 5 yıldızdan fazlasını hakediyorlar. Teşekkürler.

Seda

Halı yıkama konusunda arama yaparken sektör dizini sitesine denk geldim ve Öykü halı yıkama fabrikasıyla karşılaştım. Yorumları okuduktan sonra etkilendim ve bende hizmet almak istedim. Arkadaşlar halılarımı bugün aldılar, temizlik sonrasında duruma göre buradan notumu paylaşacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Nihat

Uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet alabileceğimi doğru konuşmak gerekirse hiç düşünmüyordum. Halılarım geldikten sonra anladım ki yanılmışım. Arkadaşlar tertemiz, çiçek gibi bir işlem yapmışlar. Griye dönmüş beyaz halım ilk gün ki gibi pırıl pırıl geldi. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra sizinle çalışmaya devam...

Tahir

Kesinlikle tavsiye ederim. Bir kez denemek için hizmet alanların vazgeçemeyeceği firmanın adıdır:) Yaptıkları işin hakkını veriyorlar.

Aydan

Halı yıkama firmaları arasında benim için vazgeçilmez bir firma olmuştur. Halı yıkama işini gerçekten biliyorlar. Telefonla arayıp teşekkürlerimi bildirdim ama internette de bir yorumum bulunsun istedim.

Hanife

Güzel hizmet veriyorlar. Halı yıkama hizmeti konusunda arkadaşlar gerçekten başarılılar.

Nihal

İstanbul halı yıkama hizmetinde tavsiye edilebilecek firmalar arasında ön sıralarda yer alıyor diyebilirim. Deneyerek siz de kararınızı verebilirsiniz.

Halı yıkama

Gayet başarılı bir işçilik. Hayırlı işler, bol kazançlar.

Fisun

Gerçekten işlerini süper yapıyorlar. Kesinlikle halı yıkama konusunda bir numaradiyebilirim.

Handan

İstanbul bölgesinde halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız tavsiye edeceğim firmadır.

Birol

Gerçekten işlerini layıkıyla yapan bir firma. Başarılarının devamını dilerim.

Candan

Yorumlara bakarak bende hizmet aldım. Gerçekten dediğiniz kadar varmış. Yorum paylaşan herkese teşekkürler.

Fatih

Çalışanlarının da bir o kadar kibar olduğu bir işletme. Verdikleri hizmetin kalitesi de yanında cabası diyebilirim. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bir kez deneyin derim. Zaten denedikten sonra farkı siz de gözlerinizle göreceksiniz.

Öykü halı Yıkama Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: