ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Saha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(552) 547 72 42
Adres Yurt Mahallesi 71383 Sokak Berat Apartmanı 17/A Çukurova/ADANA
SektörTemizlik Firmaları
Mailsahatemizlik @ yandex.com
Görüntülenme700 Kez Görüntülendi.
WebsiteSaha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi
Eklenme Tarihi08-07-2021
Puan Ver
Konumu

MERHABA! BİZ SAHA TEMİZLİK

KALİTEMİZ

Adana Yönetim ve Temizlik Şirketleri arasında SAHA  PROFESYONEL BİNA, APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak müşterilerin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak, Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek, Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek

UFKUMUZ HEDEFLERİMİZ

Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak,Önce Adana Temizlik Firmaları arasında sonrasın da  Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında  büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

Ne Yapıyoruz.

Her işimizi Mükemmel Yapıyoruz. Adana Yönetim ve Temizlik Şirketleri arasında SAHA HİZMET GRUBUolarak kusursuzluğu Hedefliyor ve tüm kurgumuzu ve planımızı bu değerler üzerinden sürdürüyoruz, amacımız Adana temizlik yönetim ve temizlik şirketleri arasında SAHA HİZMET GRUBU olarak her zaman mükemmeli sunmaktır bu sebeple üretiyor ve çözüyoruz. Bahaneler yerine iş üretmeyi seviyoruz.


Saha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.sahatemizlik.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Saha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Saha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Saha Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi Firması 08-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 700 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05525477242
Güvenlik Kodu: