ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Öz Kardeşler Makina Ticaret A.ş - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 254 44 45
Adres Azapkapı, Bakır Sk. No:18, 34421 Beyoğlu/İstanbul
SektörMakine Sanayi Firmaları
Görüntülenme866 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/oz-kardesler-makina-/
Eklenme Tarihi21-10-2021
Puan Ver
Konumu

Sayfamızda Özkardeşler Makina A.Ş iletişim ve adres bilgileri paylaşılmıştır. 

Özkardeşler Makina A.Ş  , dünyadaki teknoloji üreticisi partnerleriyle geliştirdiği işbirliği ile sektorel gündemi yakından takip ederek yeni teknolojiler ve yenilikçi ürün gruplarını  Türk tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir.
Şirketler topluluğunun son yıllarda ki pazarlama vizyonu kapsamında Özkardeşler A.Ş, 90 yıldır Almanya’da üretilen, elektrikli el aletleri segmentinde yenilikçi ve spesifik ürünleriyle öne çıkan dünyaca ünlü FLEX markasının taşıma kaldırma ekipmanları, forklift ve istif makineleri ile yurtiçi ve yurt dışı pazarda kendini kanıtlamış ATLAS, ve diğer taraftan endüstriyel yağlayıcılar, pas sökücüler, gresler ve sanayi yağı üreticisi Amerikan ULTRALUBE markasının Satış ve Satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. 


Öz Kardeşler Makina Ticaret A.ş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Öz Kardeşler Makina Ticaret A.ş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Öz Kardeşler Makina Ticaret A.ş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Öz Kardeşler Makina Ticaret A.ş Firması 21-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 866 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02122544445
Güvenlik Kodu: