ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(532) 714 17 10
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ ekipsurucukursu.com
Görüntülenme1,049 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖzel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi25-12-2020

Firma Adresi : Osmanağa mah. serasker cad. no:63 kat:1/2 kadıköy/i̇stanbul

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursunanasıl ulaşabilirim?

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için (532) 714 17 10 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://ekipsurucukursu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursunda, A1, A2, A, B, C, D, E, F ve CE başta  olmak üzere birçok farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursunda temel eğitim amacı nedir?

 

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursunda eğitim modeli nasıldır?

 

Eğitim, “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacı ile 15 kişilik sınıflarda profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilmektedir.  Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile kursiyerlere internet platformu üzerinden bir sanal  sürücü kursu oluşturarak, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmaktadır.

Telefon numarası: 0(532) 714 17 10

Firma adresi ve konumu: Osmanağa mah. serasker cad. no:63 kat:1/2 kadıköy/i̇stanbul

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu / İstanbul

Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://ekipsurucukursu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özel Kadıköy Ekip Sürücü Kursu Firması 25-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,049 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05327141710

Güvenlik Kodu: