Özgüneş Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Özgüneş Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​na nasıl iletişim sağlayabilirim?

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​na iletişim sağlamak için 850 848 2828 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun https://www.ozgunes.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​nda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​nda, A1, A2, A, B ve B (otomatik)  olmak üzere 5 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​nda temel hizmet anlayışı nedir?

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​nda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​nun çalışma saatleri nedir?

Özgüneş Sürücü Kursu​​​​​​​na, hafta içi (Pazartesi- Cuma) 08:30– 19:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz. Hafta sonları çalışma satleri değişiklik gösterebilmektedir.