ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Rize Aöf Bürosu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 200 46 10
Adres Eminettin Mahallesi Atatürk Caddesi Akçaylar Apartmanı No:246/B 53100 Merkez Rize
SektörEğitim Sektörü
Mailgensek @ anadolu.edu.tr
Görüntülenme4,104 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/rize-aof-burosu/
Eklenme Tarihi01-03-2021
Puan Ver
Konumu

Merkez Büro ve Rize AÖF Bürosu Tarafından Verilen Öğrencilik Hizmetleri Ülkemizin en küçük yerleşim biriminde bile öğrencisi olan Anadolu Üniversitesinin, öğrenci hizmetlerini verebilmek için Türkiye’de 81 ilde ve K.K.T.C Lefkoşa’da olmak üzere toplam 103 AÖF bürosu ve Eskişehir’de Merkez Büro bulunmaktadır. Öğrenci hizmetlerinin bazıları Merkez Büro tarafından bazıları ise illerde bulunan AÖF büroları tarafından verilmektedir. Hangi hizmeti nereden alabileceğiniz ilgili bölümde açıklanmaktadır.

Rize Aöf bürosundan yapabileceğiniz işlemler:

  • Mezuniyet ve Sonrası İşlemler

  • Başarı Belgesi

  • Önlisans Yazısı

  • Kayıt Silme

  • Ders Kitaplarının Dağıtımı

  • Yeniden Öğrenci Kimlik veya Tanıtım Kartı Düzenlenmesi

  • Büro, Sınav Merkezi ve Kişisel Bilgi Değişiklikleri

  • Yabancı Ülkelerce İstenen Öğrenci Belgeleri ve Diğer Belgelerin Onaylanması

  • Askerlik Tecil İşlemleri

  • Öğrenci Belgesi

Rize AÖF Bürosu: Açıköğretim Fakültesi Başvuru, Kayıt ve İşlemleri

Rize AÖF bürosu, üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok başvurduğu kurumlardan biridir. AÖF bürosu, Açıköğretim Fakültesi tarafından sunulan lisans programları, ön lisans programları, açık lise ve açık ortaokul gibi eğitim fırsatlarına başvuru, kayıt ve işlemleri gerçekleştirmektedir.

Rize AÖF bürosu, öğrencilerin kayıt işlemlerinde gereken tüm bilgileri sağlamakta ve başvuru sürecini kolaylaştırmaktadır. Öğrenciler, AÖF bürosuna başvuru yaptıklarında, hangi bölümlere başvurabileceklerini öğrenebilirler. Aynı zamanda, büro tarafından verilen bilgiler doğrultusunda kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

Rize AÖF bürosu, öğrencilerin kayıt işlemlerinde gereken belgeleri ve ücretleri de bildirmektedir. Bu sayede öğrenciler, kayıt işlemlerini tamamlamak için gereken tüm adımları atabilirler. Ayrıca büro, öğrencilerin sorularını cevaplamak ve her türlü yardımı sağlamak için her zaman hazırdır.

Rize AÖF bürosu, öğrencilerin eğitim sürecinde de destek vermektedir. Öğrenciler, ders programları, sınav takvimi, notlar gibi bilgilere büro aracılığıyla erişebilirler. Aynı zamanda, sınavlar için gerekli olan sınav giriş belgeleri de büro tarafından sağlanmaktadır.

Sonuç olarak, Rize AÖF bürosu, öğrencilerin Açıköğretim Fakültesi'ne başvuru, kayıt ve işlemlerinde yardımcı olan önemli bir kurumdur. Öğrenciler, büro aracılığıyla gereken tüm bilgilere erişebilirler ve eğitim süreçlerinde de destek alabilirler.


Rize Aöf Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Rize Aöf Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Rize Aöf Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Rize Aöf Bürosu Firması 01-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 4,104 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502004610
Güvenlik Kodu: