ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özpolat Nakliyat - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(531) 772 78 04
SektörUlaşım Firmaları
Mailinfo @ ozpolatnakliyat.com
Görüntülenme337 Kez Görüntülendi.
WebsiteÖzpolat Nakliyat
Eklenme Tarihi01-05-2022

Firma Adresi : İncirli Mahallesi Sümbüllü Sokak No: 37/B 06010 ETLİK/ANKARA

Kurumsal Özpolat nakliyat kurumsal yapısı ile evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetlerinde kurumsal yapıda hizmet sunar. Özpolat evden eve nakliyat kurumsal şirketimiz ile güvenli ve titiz nakliye hizmetleri sizlere uğurlu gelecektir.

 

Özpolat Nakliyat Kurumsal

Özpolat nakliyat kurumsal resmi bir şirkettir. Ankara’da faaliyet gösteren Özpolat Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli faturalı ve Kredi kartına taksit şeklinde her türlü nakliye çözümleri geliştirir. Sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel yani kişisel nakliye ihtiyaçları için bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketler için de kurumsal taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Sizler de sunduğumuz profesyonel nakliye çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli taşımacılık ihtiyaçlarınız için nakliye çalışmaları saatler içerisinde başlanacaktır.

Hakkımızda 

2004' den bu yana Ankara’da  Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Özpolat Nakliyat Firmamız 2010 yılında Murat POLAT tarafından kurulmuştur. Ankara’nın başta Nakliyat ve Keçiören nakliyat ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız. Özpolat Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan ankara evden eve nakliyat Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir.

Telefon numarası: 0(531) 772 78 04

Firma adresi ve konumu: İncirli Mahallesi Sümbüllü Sokak No: 37/B 06010 ETLİK/ANKARA

Özpolat Nakliyat Keçi̇ören / Ankara

Özpolat Nakliyat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ozpolatnakliyat.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Özpolat Nakliyat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özpolat Nakliyat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özpolat Nakliyat Firması 01-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 337 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05317727804

Güvenlik Kodu: