ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Parksan Sport - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 302 59 01
Adres Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sk. No:1 Perpa Ticaret Merkezi 13.Kat A Blok No.2105/D Okmeydanı 34384 Şişli/İstanbul
SektörSpor
Mailparksansport @ protonmail.com
Görüntülenme19 Kez Görüntülendi.
WebsiteParksan Sport
Eklenme Tarihi28-11-2022
Puan Ver

Sitemizden çok amaçlı spor sahaları maliyeti, çok amaçlı spor sahaları ölçüleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu amaçla PARKSAN Sport; birikimli uzmanlarıyla projelendirme, planlama ve uygulama yapmaktadır. Ayrıca   Spor Sahaları , Çocuk Oyun Grupları , Çocuk Oyun Parkları, Yürüyüş Yolları , Koşu yolları, Bisiklet yolları vb. Alanlarda Kauçuk Zemin Kaplama ve Yerinde Dökme Kauçuk Uygulamaları Yapmaktadır . Bununla birlikte Basketbol sahası maliyeti,  Voleybol Sahası maliyeti, Tenis kortu maliyeti, Tenis Sahası maliyeti, Hentbol Sahası maliyeti hakkkında da bizden bilgi alabilirsiniz. Yeni projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle.


Parksan Sport firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.parksansport.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Parksan Sport Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Parksan Sport için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: